Місячний календар підкаже, який день буде вдалим для стрижки та інших процедур.

14 лютого. Місяць у Раку. Сьогодні не рекомендується ані стригти, ані фарбувати волосся. Не стрижіть і нігті — високі шанси посваритися з друзями та близькими через дрібниці. Можна зробити пілінг тіла або обгортання.

15 лютого. Місяць у Леві. Для стрижки та фарбування несприятливий день. Перенесіть похід до манікюрного салону. Період гарний для сміливого макіяжу та зміни образу. Влаштуйте розвантажувальний день у плані дієти.

16 лютого. Місяць у Леві. Сьогодні повня — небажано відвідувати перукарню. Якщо потрібно зробити фарбування, віддайте перевагу натуральним барвникам. Манікюр та педикюр перенесіть.

17 лютого. Місяць у Діві. Стрижка у цей день чревата головним болем. Фарбуватися рекомендується у темні тони. Не варто сьогодні робити нарощування нігтів — віддайте перевагу зміцнюючій ванночці.

18 лютого. Місяць у Діві. Сприятливий день для молодіжних коротких стрижок. Фарбування матиме чудовий ефект. Манікюр краще робити у перевіреного майстра. Гарний день для пілінга обличчя.

19 лютого. Місяць у Терезах. Несприятливий день для стрижки волосся, у вас можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Можна робити коригування форми обличчя, а також відвідати лазню або сауну.

20 лютого. Місяць у Терезах. Плануючи стрижку, варто знати, що вона може принести із собою дрібні травми та неприємності. Фарбуватися краще у світлі та руді відтінки. Поміркуйте про новий дизайн нігтів.

Залиште ваш коментар