На початку романтичних стосунків люди завжди поводяться трохи інакше, аніж зазвичай, намагаючись справити враження. Але потім вони можуть розкритися із доволі несподіваного боку. Пройдіть цей тест і дізнайтеся, яким у глибині душі є ваш коханий. Просто виберіть котика, який найбільше схожий на нього. Психологи запевняють, що у котів та чоловіків є багато спільного.

Чорний кіт

Такі люди зазвичай тихі, спокійні. Вони стають вірними й надійними супутниками в житті. Легко знаходять спільну мову з людьми. З ними зазвичай виходить створювати міцні сім’ї, де панує мир та затишок.
Мінусом таких товаришів є те, що їх складно мотивувати до якихось рішучих дій. Тому, якщо ваш коханий схожий на цього кота, вам доведеться його постійно підштовхувати, аби він розвивався, а не тупцював на місці. І це може дуже злити вас, якщо ви цілеспрямована людина. Але тут варто вибирати: або миритися з неквапливістю обранця, або постійно його підганяти. Тільки тоді ваша родина буде щасливою.

Рудий смугастий

Веселі та позитивні натури, які легко завойовують довіру людей. Але зворотним боком медалі є їхнє прагнення допомогти й догодити всім. Це часом призводить до того, що їх просто використовують, а багато їхніх старань залишаються недооціненими. Що спричиняє образи й розчарування. Крім того, таким товаришам притаманні нотки перфекціонізму, тому вони часто намагаються довести все до ідеалу. І це добре, якщо, звичайно, не заважає вашим стосункам.
Якщо ваш партнер схожий на цього кота, вам слід постійно хвалити його (адже така «порода» полюбляє лестощі). Тоді він гори зверне заради вас! І ваш союз буде довгим і щасливим.

З кольоровими плямами

Такий типаж любить багато розмірковувати й аналізувати. А також готовий розвіяти будь-яку теорію! Тому він одразу чіпляє своєю дотепністю та вмінням виділитися серед інших у розмові. Але часом намагання «глибоко мислити» може переважати над бажанням діяти. І тоді такі люди починають поводитися дещо егоїстично, вважаючи себе найрозумнішими, як то кажуть, пупом землі.
Якщо ваш коханий схожий на цього кота, вам варто бути готовою до того, що періодично доведеться спрямовувати потік його знань та думок у потрібне русло. І при цьому вислуховувати безліч теорій стосовно будь-якої, навіть найпростішої проблеми. Але якщо під час нескінченного потоку роздумів ви навчитесь тактовно та м’яко зупиняти його, повірте, ваші стосунки стануть легкими та гармонійними.

Сірий кіт

Відкритість у спілкуванні у таких людей не знає меж. Вони готові балакати без упину, відвідувати купу різних заходів і веселитися від душі. Так, спочатку це здається милим та кумедним, адже вони — душа компанії! Але зворотний бік медалі такий, що «сірі коти» часто не можуть серйозно сприймати ситуацію навколо себе. Вони легко перекладають рішення на інших людей, адже тоді не треба «паритися».
Якщо ваш партнер схожий на цього котика, то (згідно з характеристиками виду), з одного боку, вам пощастило, бо веселе життя гарантоване. Однак з іншого — всі важливі сімейні питання вам доведеться вирішувати самотужки. Адже навіть через десятиліття він, найімовірніше, залишатиметься тим самим милим котиком з мінімумом відповідальності за себе та інших.

Сірий смугастий

Такі люди зазвичай досить незалежні, чітко знають, чого хочуть від життя, і чітко йдуть до своєї мети. У вирішенні багатьох життєвих питань вони часто дотримуються принципу «я все зроблю сам». З одного боку, це може зіграти вам на руку — з таким партнером ви не знатимете проблем, адже він завжди намагатиметься вирішити їх сам, не обтяжуючи вас турботами.
Та з іншого боку, ви будете наче «за бортом». Навряд чи він питатиме вашої думки, адже «сірий смугастик» звик покладатися лише на себе. Тому вам час від часу доведеться нагадувати про себе та свої бажання. Якщо вас влаштовує такий варіант — сміливо будуйте довгострокові стосунки з такою людиною.

Бежевий егоїст

Цей вид котів, а також їхній людський відповідник, особливий. Адже вони (коти й чоловіки) безмірно люблять себе! Звичайно, ніхто не каже, що їм більше ніхто не потрібен. Такий чоловік готовий буде оточити вас турботою та любов’ю. Але за це ви будете зобов’язані постійно захоплюватися його персоною. Лише тоді він тішитиме й вас, зокрема приємними сюрпризами.

Рубрики: Тест

Залиште ваш коментар