14 лютого для декого з українських зірок пов’язано не тільки із коханням та валентинками, а й з визначними подіями у життті. Шоумен Julik, співачки та блогерки  KRISTONKO, Shadu, ТО-МА, Катерина Малицька розповіли про визначні події, що сталися у День закоханих.

Julik

— День Святого Валентина для мене — унікальне свято. З цим числом пов’язані найбільш знакові події в моєму житті. Почалось все з того, що 14 років тому, саме у цей день, ми вперше зустрілись з майбутньою дружиною, тому я ніколи не забуваю день нашого знайомства). Як зараз пам’ятаю, що в переході купив «валентинку» і дуже переживав чи сподобається. Також цікавий збіг обставин стався, коли народжувався мій син. Ми знали, що у нас приблизний термін народження був на цей період та святкували нашу річницю знайомства у кафе.  Саме в цей момент ми зрозуміли, що почались перейми. Тому продовжили святкування вже у пологовому будинку. Також додам, що  син вирішив трохи нас перехитрити та народився 15 лютого. Взагалі, я дуже люблю це свято, адже це ще один шанс сказати  коханій людині про свої почуття, а в цій всій щоденній метушні, ми забуваємо це робити.

 

KRISTONKO

— Донедавна, для мене  такого свята, як День Валентина не існувало. Хлопець у мене з’явився тільки рік тому. У школі пам’ятаю, я отримувала декілька «валентинок», але популярністю серед хлопців не користувалась , була такою собі «сірою мишкою». Це вже з часом , закінчила школу, розпустила крила, з’явився хлопець , а згодом блог і кар’єра співачки. Тому 14 лютого була болюча тема для мене, поки не почались перші серйозні стосунки. Зараз на День всіх закоханих, звичайно обмінюємось подаруночками. Хлопець зазвичай дарує мені квіти, а я обираю якийсь хлопчачий подарунок. Всім у це свято хочу побажати, а особливо підліткам  у яких схожа ситуація на мою, у жодному разі не засмучуйтесь, стосунки обов’язково будуть, просто на все свій час. Рано чи пізно ви знайдете своє кохання, ну або воно вас.

Катерина Малицька

— День закоханих у мене асоціюється з дитячими, скоріше зі шкільними роками, коли обмінювалися «валентинками». Особливо було цікаво, отримати  від когось подаруночок  «інкогніто», а  потім  сидіти  і здогадуватись , хто саме  тобі  підклав  «валентинки» у  зошит чи щоденник. Також День Валентина мені нагадує про перші симпатії та шкільне кохання. Цей час коли ти  з дитини перетворюєшся у підлітка.  Згадую ці роки з теплом у душі. Згодом у зрілому віці, цей день переходить на більш серйозніший лад.  Бажаю у цьому святі кожному  знайти те , чого не вистачає.  Хто в парі — кохання та щастя. Але якщо раптом ви не маєте другої половини, пам’ятайте, що у вас є ви самі. Любіть себе і тоді вам буде добре в будь-якому статусі. Любові та тепла усім.

Shadu

— Раніше день закоханих для мене, як і для всіх дівчат, був романтичним святом, в яке чекаєш від своєї половинки чогось такого! Так, всі ми дівчатка, трохи егоїстичні, навіть якщо собі та іншим не зізнаємось у цьому!

Але вже два роки, 14 лютого – це другий день народження мого чоловіка.У ніч проти 14 лютого 2020 року чоловікові стало погано. Дуже паморочилося в голові, загубилася координація, він майже не чув і не бачив мене. Через 15 хвилин ліва рука та нога перестали працювати. Трапився інсульт. Із цього моменту все перевернулося. Мені давали не так багато шансів, що він виживе!

Але мій чоловік знайшов у собі сили вижити та залишитися мною. І це було диво! Справжнє диво. Тепер 14 лютого ми святкуємо радше другий день народження. У мене абсолютно неромантичний чоловік! Як би я не намагалася за 7 років, проведених разом, його перевчити, нічого не виходить! І, щиро кажучи, я зовсім не парюся цим. Давайте любити не за романтику, а за вчинки, які чоловіки роблять заради нас. Можна говорити багато романтичних слів, але це нічого не означає.

ТО-МА

— Когда я была в подростковом возрасте, то мне казалось, что это обязательно должно было быть приглашение куда-то, цветы и обмен подарочками. Но теперь, на этот праздник, я смотрю как на возможность просто побыть вдвоём с человеком, к кому я испытываю чувства. В силу того, что графики у нас загружены, для меня будет супер классным сходить в кино, возможно в спа для двоих или, если есть возможность, уехать куда-то и просто провести день, посвятив его друг другу. Без соцсетей) Если вдруг будут какие-то подарки (они скорее носят факультативный характер). Но цветы бы меня точно порадовали).

 

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар