Чудернацька пара музикантів створила дует на величезній відстані одне від одного. У назві колективу вони відобразили безкрайні простри України. У своєму дебютному відео — показали, що нас усіх об’єднує.

— Ви з різних куточків країни, Сергій — із Заходу, Наталка зі Сходу. Розкажіть, як ви познайомилися і хто став ініціатором створення дуету?

Сергій: — Познайомились ми в інтернеті. Я пишу пісні, шукав вокалістку для дуету. В інстаграмі за запитом «cover» натрапив на Наталку. Вона підкорила мене своїм виконанням, і я написав їй у директ: «Шо ти?»

Наталка: — А я відповіла йому: «А ти шо?» Так і закрутилось.

— Сергію, про що ви думали, перш ніж надіслати те саме повідомлення Наталці?

С.: — Ні про що не думав, просто написав: «Шо ти?» А потім задумався — чого це я незнайомій людині пишу «Шо ти?» А коли вона мені відповіла: «А ти шо?» — зрозумів, що все правильно зробив, адже все зростається.

— Ви одразу відчули конект і загорілися роботою?

Н.: — Одразу. Сергій мені надіслав кілька демо своїх пісень. Мені вони дуже сподобались, і ми почали працювати.

— Вас не бентежила значна відстань між вами?

С.: — Для музики немає відстані, це неважливо, якщо є конект.

— Не було страху створювати дует і голосно заявляти про себе в той час, коли ви ще добре не знали одне одного?

Н.: — Були хвилювання, але коли ми вперше зустрілися — вони всі розвіялись. Ми дуже легко знайшли спільну мову як у творчості, так і в поглядах і спілкуванні. Ми однаково відчуваємо музику, нам є про що сказати своїми піснями. Разом нам затишно. (Усміхається).

— У чому основна місія вашої творчості? Який меседж ви несете?

С.: — Ми несемо добро. У такі часи треба розуміти, що ми від Заходу до Сходу одна велика сім’я. Ми хочемо, щоб людям було трохи тепліше від нашої творчості, вона не має меж. Ми всі різні, але коли ми разом — навколо спокійніше та затишніше, саме це ми максимально спробували передати в нашому першому кліпі «Затишно».

— Розкажіть, як записували пісню? Це відбувалося дистанційно, чи ви зустрілися на студії? Хто автор слів та музики?

Н.: — За музику у нас відповідає Сергій, але в цілому — так, ми все створюємо разом, у нас у цьому синергія.

С.: — Записували в Києві. Я приїхав до столиці, привіз із собою все, що потрібно для процесу, і створив невелику домашню студію. Там ми з Наталкою й записали перший трек.

— Як з’явилася ідея для відеороботи та «чудернацьких» образів? Пам‘ятаєте день зйомки, що відбувалось на майданчику?

Н.: — Ідея кліпу належить нашому режисеру Євгену Тріплову. Якщо уважно його подивитись, можна знайти багато символізму, який реалізував у відеоряді Євген.

У кожному кадрі є певний сенс — починаючи з дивану, на якому ми сидимо у кліпі — він витканий зі шматочків, які символізують різні області України. Синя лінія вздовж — це Дніпро.

Наприклад, авто, що всередині гітари Сергія — це символ української промисловості, а на нашому вбранні зображені Кам’янець-Подільська фортеця та Маріупольський металургійний комбінат, що відображають наші рідні Схід і Захід. І навіть рукавичка має метафоричний натяк на добру казку «Рукавичка» з нашого дитинства, у якій всім жителям лісу було затишно під одним дахом. Символічний сенс криється у людській потребі в дружбі, взаємодопомозі та підтримці.

— Що чекати від вас у наступних релізах? Чи будуть вони схожі на перший ваш трек за стилістикою? Про що будуть нові пісні?

С.: — Наші нові пісні відрізнятимуться від першого треку, але в них все одно відчуватиметься меседж нашої творчості — нотка добра й тепла.

Н.: — Не хочемо забігати наперед, але скажемо вам по секрету, що, можливо, скоро здивуємо декількома колабораціями з цікавими артистами.

— Чим ви займалися до початку творчої кар’єри?

С.: — Я працював завгоспом на базі відпочинку.

Н.: — А я співала на весіллях і корпоративах.

— Ви в житті теж випромінюєте лише позитив?

Н.: — У кожного в житті бувають різні моменти та відчуття, у нас так само. Але, незважаючи ні на що, ми все одно мислимо позитивно.

— Як би ви описали одне одного?

С.: — Наталка — душевна й потішна, я в пісні співаю правду.

Н.: — Сергій мені здається скромним хлопчиком. Але в світлому вирі чортики водяться.

БЛІЦ: кава, мама і гітара

— Чий дует хлопчик/дівчинка вас захоплює?

С.: — Наш.

— Як ви називаєте жанр, у якому працюєте?

Н.: — Пісні для душі українського народу.

— На яких музичних інструментах граєте?

С.: — Гітара.

— Де був перший виступ на сцені?

Н.: — У школі.

— Що вас найбільше мотивує?

С.: — Кава, мама і доброта.

Н.: — Успішні люди, друзі та круті концерти.

— Ким були б, якщо не музикантами?

Н.: — Мандрівницею.

С.: — Комедійним актором.

— З чого починаються ваші пісні — зі слів чи музики?

Н.: — Із нашого симбіозу.

— Для якої аудиторії ваша музика?

С.: — Для всіх! Як для дітей, так і для дорослих. Коли вийшов трек «Затишно», ми почали отримувати багато повідомлень від слухачів. Нам надсилають відео, як сім’ї співають нашу пісню у себе вдома, як діти під неї танцюють або підлітки слухають і підспівують — це означає, що ми на правильному шляху.

— Яку музику не любите взагалі?

Н.: — Прям щоб не любити — такого немає. Просто є те, що більше подобається, що обожнюю слухати. Це ж все таки справа смаку, настрою, певного стану.

— Що для вас найголовніше в музиці?

С.: — Щоб вона знайшла свого слухача, надихнула та подарувала ті відчуття та емоції, яких потребують люди. Інакше навіщо її створювати?

Залиште ваш коментар