Ведучий шоу «Ігри талантів», прем’єра якого відбудеться вже 26 лютого о 21:00 на телеканалі «Україна», мегапопулярний DZIDZIO зізнався, чим останнім часом зайнята його голова. Виявляється, мама артиста скоро відзначатиме ювілей. За лаштунками проєкту артист розповів, як святкуватимуть подію у відомій родині та які подарунки готує неньці. Адже на велику дату хоче зробити важливій людині гарний сюрприз.

«Я серйозно готуюся до маминого ювілею, але поки не скажу, що саме подарую. Розумієте, хочу, щоб це був сюрприз, а вона ж за всім слідкує, все передивляється, а потом ще репостить знайомим. Тобто вся Італія, Іспанія, Португалія, Америка, Канада – знають все про моє життя», – коментує DZIDZIO.

За словами артиста, йому нелегко обирати подарунок матусі, адже він хоче, щоб це була не лише коштовна річ, а й для душі:

«Взагалі-то я люблю, коли вона прямо каже, що їй треба. Але інколи пролітає таке: «Ні, сину, я нічого не хочу». А я за конкретику! Тому звернусь ще через вас: «Мамо, дуже вас прошу, вже скажіть конкретно, скільки б то не коштувало! Я все приготую, тому що дуже сильно Вас люблю!»

Цього року Галині Янівні виповнюється 60 років, тож не дивно, що співак так переймається привітанням. Ба більше, DZIDZIO вже розглядає варіант особливого святкування.

«Планую зробити таку хитрість і відсвяткувати двічі! Як весілля – 2 дні. Насправді я знаю людей, які святкують день народження двічі, через тиждень – для родичів і компанії та окремо з коханими», – поділився ведучий шоу «Ігри талантів» з журналістами каналу «Україна».

Нагадаємо, розважальний проєкт за форматом Game of Talents вперше вийшов на телеекрани у 2019 році, а вже через два роки локальні версії шоу побачили глядачі в США та багатьох країнах Європи, серед яких Іспанія, Велика Британія, Франція, Італія, Нідерланди, Бельгія та Швеція. Україна стане десятою країною, яка готує адаптацію цього неймовірного проєкту. Українська версія налічуватиме 12 епізодів.

Дивіться прем’єру масштабного шоу «Ігри талантів» щосуботи з 26 лютого о 21:00 на телеканалі «Україна».

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар