15 лютого Ектор Хіменес-Браво влаштував третій захід для українських топових блогерів на честь Дня Святого Валентина — “Прожарювання закоханих”. На гру прийшло 7 зіркових пар блогерів: учасниця “Холостяк 11” Надін Медведчук, зірка серіалу “Школа” Іра Кудашова, учасник першого сезону “Холостячки” та ресторатор Євген Ковтуненко, блогер Ванесса Виноградова, яка входить до топ 10 категорії , блогер та власниця трьох салонів краси, популярний POV тик-токер Анастасія Захандревич та інші відомі особи в українському блогінгу.

Цього разу концепт просмаження був у тому, що пари-блогери перевіряли один одного на довіру та взаємодію у команді. Кожна з пар була позбавлена ​​можливості використати своє тіло на повну — у дівчат зав’язані очі, а у хлопців руки скуті кайданками. Всі отримали одне завдання: приготувати просте блюдо, де чоловік спрямовує свою даму, а вона готує, довірившись партнеру, і ця страва була німою з креветками.

Час приготування було обмежено до 20 хвилин, після чого Ектор оцінював страви. Вранці того дня на сторінці Ектора в Instagram було запущено голосування, на якому аудиторія голосувала своїх фаворитів.

Блогери готували в окремому залі ресторану під поглядом Ектора, який підганяв, іронізував, коментував зовнішній вигляд страв та здібності пар у кулінарному мистецтві.

Перших переможців вибирав Ектор, а другі перемогли в результаті симпатій глядачів і голосування на сторінці Instagram у Ектора. Крім цього було знято багато сторіс, Тік-Ток відео, домовленості про нові спільні проекти та дружбу в соцмережах, а також невеликий after-party.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Це вже третій блогерський івент Ектора Хіменес-Браво. Телезірка сказала блогерам «по секрету», що налаштований частіше збирати абсолютно різних блогерів, зірок та особистостей на подальші «Прожарки», об’єднуючи їх мистецтвом кулінарії. А кінцева мета шоумена – народження нових цікавих та корисних проектів для українців.
Також Ектор натякнув, що планує стандартизувати концепцію «Прожарювання», як каркас і, можливо, зовсім скоро ми побачимо «Прожарювання зірок» і «Прожарювання тик-токерів».

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар