Гостями прем’єрного показу стали культурні та суспільно-політичні діячі країни: Петро Порошенко, Марина Порошенко, Віктор Ющенко, Сергій Притула, Святослав Вакарчук, Олег Михайлюта, Уляна Супрун, Ірма Вітовська-Ванца, Ахтем Сеїтаблаєв, Римма Зюбіна, Рефат Чубаров, Олександр Кольченко, Антін Мухарський, Олексій Гончарук, Севгіль Мусаєва, Ірина Цілик, Наталка Ворожбит, Дмитро Кулеба, Єгор Соболєв, Марічка Падалко, Юрій Макаров, Олег Скрипка, Майкл Щур, Катерина Осадча, Катерина Молчанова, Олександр Данилюк та інші.

Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – минулої осені на Київському тижні критики. Стрічка Сенцова була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, права на онлайн-прем’єру «Носорога» придбав стрімінговий сервіс Netflix.

Сергій Притула

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

з Вакарчуком

Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини. Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов («Артхаус Трафік») та Олег Сенцов («Край Кінема»). Польські співпродюсери – Даріуш Яблонський, Віолетта Камінська, Ізабела Войчік (Apple Film Production), німецькі – Хайно Декерт, Тіна Бьорнер (Ma.ja.de. Fiction). Міжнародний дистриб’ютор стрічки – компанія WestEnd Films.

Петро та Марина Порошенки

Створення фільму підтримано Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань кіно, фондом підтримки спільного кіновиробництва та прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт EURIMAGES, Польським кіноінститутом, німецьким кінофондом Medienboard Berlin-Brandenburg.

Ахтем Сейтаблаєв

У широкий український прокат «Носоріг» вийде 17 лютого 2022 року.

Рубрики: Party Кіно

Залиште ваш коментар