Марина Боржемська, яка веде мейковер-шоу «Щасливі за сім днів» на СТБ, поділилася добіркою корисних вправ для спини. За словами фітнес-тренера, простий комплекс допоможе уникнути сутулості та в’ялості шкіри.

Щонеділі, о 18:40 на СТБ, Марина Боржемська, разом із Надією Матвєєвою та Андрієм Жельветро, ​​продовжують змінювати життя героїнь мейковер-шоу «Щасливі за сім днів». Цінними порадами експерти діляться не лише в ефірі, а й у соціальних мережах. Так, Марина поділилася корисним та ефективним комплексом вправ для спини.
«Хочете носити влітку сукню з глибоким вирізом ззаду? Щоденна сидяча робота не проходить безвісти. Результатом можуть стати сутулість, в’яла шкіра та «крила». Цей комплекс допоможе позбавитися таких нюансів.

1. Плавання

Вихідна позиція: ляжте на підлогу на живіт. Рухи: на вдиху відірвіть прямі руки та ноги від підлоги. Рухайте ними, як при плаванні кролем. Намагайтеся не напружувати шию.

2. Човен

Вихідна позиція: продовжуйте лежати на животі. Рухи: захопіть гомілка руками із зовнішнього боку і розгойдуйте вперед-назад, намагаючись досягти максимальної амплітуди. Після вправи потягніться у зворотний бік, вигнувши спину вперед.

3. Кішка

Вихідна позиція: встаньте на карачки. Рухи: плавно вигинайте спину в один і інший бік. Робіть вправу повільно, відчуваючи кожен хребець.

4. Повороти

Вихідна позиція: сядьте на підлогу з витягнутими ногами та рівною спиною. Рухи: повертайте корпус вправо-вліво, якнайдалі витягаючи руки в різні боки. Скручування хребта мають відбуватися на видиху», — зазначила телеведуча.

Дивіться на грандіозне перетворення героїнь проекту «Щасливі за сім днів» у неділю, о 18:40 на СТБ.

Залиште ваш коментар