Співачка, відома своїм унікальним «балканським» стилем та хітами «Бред Пітт», BOY, «Не дала», вирішила круто змінити імідж! Скоро ми побачимо її зовсім іншою. Ми дізналися подробиці…

— Андріано, які емоції та мрії сповнюють вас на початку нового року і нового творчого періоду? Є щось, що ви хотіли би залишити у минулому році і більше не повертатися? Які ваші творчі сподівання на наступний рік?

— На 2022 рік у мене грандіозні плани та найзаповітніші очікування. Адже в цьому році ми хочемо презентувати моїм шанувальникам абсолютно іншу Андріану. Уже в кінці лютого відбудеться прем‘єра моєї нової пісні та відеороботи. Я зараз перебуваю в такому хвилюючому, але доволі приємному очікуванні цих змін, з надією в серці на те, що все вдасться!

Яке ваше найбільше надбання минулого року?

— Рік для мене був доволі неоднозначним. Він чимось мені нагадує справжні американські гірки… Починалось усе дуже чарівно та яскраво. Ми вже традиційно “втекли” на початку року із зими в літо. Цього разу це був чудовий острів Занзібар, де ми провели цілий казковий місяць.

Проте повернення з відпустки принесло мені страшну звістку, яку нікому не побажаєш почути. Я втратила найдорожчу для себе людину — мою маму, які пішла з життя  дуже неочікувано…

Далі, було дуже гарне літо та осінь, коли я знову повернулась на сцену. У мене та мого колективу було багато концертів, я знову відчула себе щасливою від спілкування з улюбленими шанувальниками.

Але восени, на жаль, артисти знову втратили можливість мати концерти. Вся моя родина, окрім молодшого сина, захворіли на ковід, і навіть прийшлось скасувати мій сольний концерт у рідному Львові.

Кінець року приніс хороші новини. Ми відзняли кліп, записали новий трек, який вразить всіх моїх шанувальників незвичністю та оригінальністю.

Не всі сподівання та мрії минулого року справдилися. Але ми побудували міцний фундамент для того, щоб вони обов‘язково виповнилися уже у прийдешньому році.

-Ви вирішили повністю (навіть радикально) змінити стиль, провести ребрендинг. Що стало причиною таких кардинальних змін? 

— Так, це будуть дійсно радикальні й неочікувані для всіх зміни. Я би сказала більше —  в абсолютно протилежний  бік. Ви не повірите, але усе сталося спонтанно. Якби ще півроку тому мені хтось сказав, що я спрямую свою музичну творчість в іншу, ніж балканська тематика, сторону, я би не повірила. Проте на початку літа мій чоловік та продюсер Володимир сказав мені: “Мені на пошту надіслали дуже цікавий трек. Я його послухав, і тепер уже третій день мелодія грає в голові”.

Я теж послухала, і мені ця пісня запала в душу — мелодія просто чарівна! Хоча концептуально це зовсім не підходило під мій сценічний образ. Але, мабуть, треба довіряти долі, якщо вона дає нам знаки. Я вірю у свою щасливу зірку. І коли Небеса дають нам неймовірні речі в житті, то треба приймати це із вдячністю.

Володимир по життю — “авантюрист” в позитивному значенні слова, не боїться експериментувати і творити нове. Мені це дуже імпонує: він завжди мене підштовхує до якихось рішучих дій, коли я вагаюся, але це приносить свої плідні результати. Такі його несподівані рішення неодноразово приносили хороший фідбек. І цього разу я сподіваюся, що буде так само, тому що трек дійсно дуже гарний. Я від щирого серця хочу, щоб пісня сподобалася людям.

— Ці зміни стосуються вашого стилю чи музики теж?

— Зміни стосуються, в першу чергу, музики. Моє життя невіддільне від музики, а тому — Андріана змінюється повністю! Це будуть інші кліпи, інші образи, інші сценічні костюми та атмосфера на сцені, усе буде по-іншому.

— Ви плануєте швидко випустити нову пісню «Незнайомка». Про що пісня? Який її месседж? 

— У новій пісні та відеокліпі, який ми уже відзняли, я зіграю роль коханки (Андріана таємничо посміхається). Саме такий сюжет придумав наш режисер Володимир Шурубура, коли прослухав трек.

Звичайно ж, я спробувала заперечити, але він мені сказав: “Це неймовірна пісня. І треба довіряти тексту пісні. Якщо ми хочемо передати атмосферу треку і створити  хорошу картинку, потрібно побудувати сюжет на тому, про що йдеться у пісні. Тоді ми досягнемо очікуваного результату і розкажемо слухачу справді цікаву історію”.

У новому кліпі буде, і ніжність, і шалена пристрасть, і, на жаль, велике розчарування. Моя героїня дуже любить свого коханого, але… він одружений. Вона кохає наскільки сильно, що, після чергової зустрічі, вона допомагає йому одягнути сорочку, зав‘язати краватку, і навіть, шнурки на його взутті, тому що вона хоче, щоб її коханий повернувся до своєї дружини бездоганним. Хоча у неї самої на душі дуже важко від того, що вони знову розстаються.

Після розставання вона у відчаї виходить на вулицю, блукає вечірнім містом, і… далі стаються просто неймовірні події, внаслідок яких моя героїня мусить прийняти рішення, що змінить все в її житті. Основний меседж пісні — це щастя, і про те, що на чужому нещасті власне щастя не побудуєш. Багато жінок побачать себе на місці моєї героїні. Маю надію, що це змінить на краще хоч один момент їх життя. Але… дивіться кліп і все дізнаєтеся!

— До цього ви вже експериментували в музичному стилі? Які успіхи таких експериментів? Чи важливі такі зміни для артиста?

— Я впевнена, що подібні зміни дуже важливі для будь-якого артиста, адже ми повинні постійно чимось дивувати своїх шанувальників, розвиваючись і удосконалюючи себе.

Довгий час в моєму репертуарі були лише романтичні та ліричні пісні про кохання. У 2016 році ми картинально “розвернули” мій стиль, і я перетворилась на веселу, дотепну, відчайдушну дівчину, якій до душі балканські мотиви. Це був дуже вдалий експеримент, ми отримали великий фідбек у аудиторії. Сподіваюсь, що і цього разу буде так само.

— Співачка Андріана добре знана українській публіці. Чи немає у вас побоювань після зміни стилю, що вам вдасться зберегти творчі кордони і залишитися такою, якою вас полюбили ваші шанувальники?

— Я не боюся, бо вірю в те, що роблю. Ми дуже хочемо показати Андріану новій публіці, але при цьому в жодному разі не хочемо втратити тих шанувальників, які уже в мене є. Я їх всіх дуже люблю і ціную. Тому наступна концертна програма буде побудовані досить цікаво. У ній поєднаються весела балканська музика та абсолютно інша і нова Андріана.

— Можете згадати той момент, коли ви вперше вийшли на сцену і останній виступ. Що змінилося? 

— Я ніколи не забуду свій перший вихід на сцену, це ще було в зовсім дитячому віці. Останній мій виступ ще не відбувся, він відбудеться через дуже багато років. Але попередній виступ відбувся буквально тиждень тому.

Звичайно, що змін відбулось чимало. Андріана стала набагато сильнішою та впевненішою в собі. Але найголовніше, що залишилось від тієї дівчинки до тепер уже зрілої артистки, що і та маленька, і ця доросла Андріана — занурені в музику та сцену, і обидві без цього просто не уявляють свого життя.

— Сучасний слухач став вимогливівшим. Який із світових музичних стилів вам найближчий? Чи черпаєте ви натхнення з такої музики? Що плануєте нового привнести до свого музичного стилю?

— Музика — це безмежний океан. З одного боку, музичних стилів дуже багато, а з іншої сторони, якщо ти не граєш РОК, то усі протилежні стилі можна назвати одним словом — ПОПСА. Але попса буває дуже різною, від “банальної”,  “прохідної” до дуже якісної. Ми ставимо собі за мету розвивати якісну поп-музику, з великою кількістю ХІТів, тому що ХІТ це саме найбільший скарб для будь-якого музиканта. Це означає, що люди цінують творчість артиста, визнають її і підтримують.

— Що потрібно, щоб стати топ-артисткою? Чи є у вас кумири у світовій музиці? Наскільки самокритичність важлива в досягненні своїх мрії?

— Почну з останнього питання. Я дуже самокритична та скромна людина, я тільки йду своєї мрії — бути топ-артистом. Але, якщо така мрія є, то має бути і план, щоб досягти бажаного.

Топ-артист — це той, хто завоював серця слухачів, хто постійно зі своєю аудиторію, дарує їй емоції та мрії. Для того, щоб бути саме таким топ-артистом, потрібно щодня  працювати. Це щоденна та кропітка робота великої команди, яка працює з артистом, це, і продюсер, і піар-менеджер, і музиканти, і автори, які пишуть пісні, та багато-багато інших людей.

І дуже важливий момент: усі вони мають вірити в артиста. Артист, в свою чергу, повинен не просто любити, а жити музикою. І тільки тоді , можна досягти високих результатів.

Щодо кумирів… не можу сказати, що у мене є “кумири” у власному сенсі цього слова. Але є артисти, в яких хочеться чогось навчитись, тому що вони випускають дуже якісний продукт. Наприклад, виділю Мадонну, її талант, енергію, силу та харизму. Усього цього у неї могло б вистачити на десятьох, не дивлячись на такий уже, м’яко кажучи, поважний вік. До речі,  дуже багато моїх друзів мені говорять, що ми зовні з нею схожі, може ще тому, вона мені імпонує.

— Ваш чоловік завжди поряд і бере активну участь у вашій. Чи це не покладає певну відповідальність за родину?

— Я дуже щаслива, що Володимир є не тільки моїм чоловіком, а і продюсером. Усе, що ми робимо, ми робимо разом — радимось, іноді сперечаємося. Але, найголовніше, що ми живемо одними планами і одними мріями. Бо я не уявляю собі життя з людиною, яка б ревнувала мене до моєї роботи або моїх шанувальників. Повна підтримка Володі, є дуже важливою для мене, я її дуже ціную, і дякую Богу, що так сталось в моєму житті.

— Зараз багато нових проектів та шоу. Можливо, є те, де ви хотіли б взяти участь?

— Якщо ви маєте на увазі усякі талант-шоу, то мабуть мені уже пізно брати в них участь (посмахається). Якщо ж мова про телевізійні проекти та шоу, в яких беруть участь уже дорослі артисти, які чогось досягли, то я могла б спробувати щось цікаве.

— Три речі, які б ви хотіли змінити / набути / отримати в новому році?

— У першу чергу, я хочу, щоб ми повернулися до нашого звичного життя — без локдаунів. Я розумію, що ми змінилися, світ змінився за останній час. І вже на сто відсотків не буде так, як було. Але хочеться, щоб до людей повернувся родинний затишок, впевненість у майбутньому, радість від зустрічі з друзями, що живуть далеко-далеко, нові враження від мандрів.

Я мрію, щоб в нашій державі був спокій і ми усі жили в мирі, тому що зараз дуже тривожно на душі і я мрію, щоб жодна українська родина більше не втратила сина, чоловіка чи брата.

Ну, і по-третє, я дуже вірю, в те що наш творчий експеримент буде вдалим, мої нові пісні сподобаються шанувальникам. І в цьому році ми вийдемо на зовсім інший рівень. Я мрію себе реалізувати, як хороша артистка, дизайнер, дружина та мама!

 

Залиште ваш коментар