Телеведуча 1+1 та кураторка Право на Освіту Наталія Мосейчук здійснила мрію 11-річного Андрія Василенка з Київщини. Хлопець — підопічний проекту Здійсни Мрію — намалював зустріч з телезіркою та розповів,  що дуже хоче побачити як створюють новини ТСН. Ще влітку познайомились спочатку онлайн і ось нарешті побачились наживо.

У хлопця інвалідність, діагноз — вроджена гідроцефалія, лівосторонній геміпарез. Коли мама Ксенія — носила Андрія під серцем — лікарі виявили, що у малечі стався мікроінсульт. Через хворобу в Андрійка залишився параліч лівої ручки, хвороба вплинула на його мовлення. Вчиться у Трипільському спеціалізованому закладі. І робить там успіхи, його хвалять вчителі. Та через лікування навчання доводиться пропускати. Наталія — вчителька за фахом — дала хлопцю настанову: не оминати можливості отримувати знання, адже разом із наукою уроки несуть позитивний настрій, а значить більше сил для одужання. І вірить, що він продовжить добре вчитися далі.

Цієї осені Андрій потрапив у Охматдит в Києві, де йому зробили три операції на мозку. Зараз все добре. Мрійник не здається — докладає всіх зусиль, аби бути сильним і мужнім — хлопець бере приклад з тата Євгена — він військовий і зараз перебуває на Сході України.

Телеведуча та Андрій вже давно планували зустрітися особисто і на початку лютого це сталося. Ще влітку — спеціально до дня народження — Наталія Мосейчук записала особливе привітання для Андрійка та передала подарунки. Телезірка побажала хлопцю і собі неодмінно побачитися і  мріяти — сильно і сміливо.

Наталія показала хлопцю редакцію ТСН, де журналісти пишуть новини та познайомила  з  командою новин. Показала залаштунки студії та де працюють колеги з Сніданку з 1+1 та Твій День.

До особистої зустрічі Андрій підготувався ретельно і приніс цілих два малюнки для Наталії. Перший — на згадку про свою мрію, яка вже здійснилася — на малюнку телеведуча у студії ТСН. На другій листівці — сонечко, пташки та желейний ведмедик. Тепер вони прикрашатимуть робочий стіл телеведучої.  Наталія також прийшла з подарунками — настільними розвиваючими іграми для всієї родини.

“У цей складний час нам варто думати про майбутнє. Про наших дітей, які мають зростати у мирі, відчувати тепло та любов. Ми, дорослі, маємо здійснювати їх заповітні мрії, щоб знали — у житті завжди є місце диву. Треба не здаватися, бути активним і одужання відбудеться швидше. Можливо, винайдуть нові технології для реабілітації. Все вийде, поруч є підтримка і добрі люди. Андрійко усміхатиметься і буде знаходити радість у кожному дні”, — розповіла Наталія Мосейчук.

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар