19 лютого на СТБ вийде ювілейний 100-й випуск улюбленого проєкту про життя селебріті «Неймовірна правда про зірок». З 2010 року команда розкриває глядачам неймовірну правду про знаменитостей, за якими стежать мільйони шанувальників у всьому світі. Як змінювався проєкт та які цікаві факти про нього ви могли не знати?

  1. Прем’єра проєкту в ефірі СТБ відбулася 25 жовтня 2010 року. У квітні 2020-го, після перерви, «Неймовірна правда про зірок» повернулася на телеекрани в оновленому форматі.
  2. Перші ведучі – Григорій Решетник та Анна Свірідова. Невдовзі, з квітня 2011 року, з Григорієм Решетником програму вела зірка гурту «ВІА Гра» Надія Мейхер. З 2020 року головні новини про життя знаменитостей розкривають Григорій Решетник та Надія Матвєєва.
  3. Максимальну кількість переглядів на youtube-каналі зібрало відео про конфлікт Володимира Кличка із Шенноном Бріггсом. Його переглянули понад 1 782 200 разів.
  4. Курйози, яскраві сюжети і робота на карантині. Цікаві факти про команду розкрив керівник проєкту Дмитро Слободян:

«Про роботу на карантині: У нас невеликий, але дуже професійний колектив. Це найцінніше, що може бути. Навіть бувши на карантині, журналісти примудрялися брати інтерв’ю у зірок онлайн. Передавали їм реквізит під рубрики та проводили інтерв’ю. Виставляли кадр також онлайн, на телефон зірки (посміхається). Ми бачили, що їм це теж цікаво, тому веселилися разом та отримували шикарні сюжети.

Про курйози: У студії завжди панує невимушена атмосфера, ведучі багато жартують. Ми завжди працюємо за сценарієм, але часто цікаві думки народжуються просто на знімальному майданчику. Так і сталося в один із днів, коли компанію нашим ведучим склала Семі – собака Наді Матвєєвої. Вона присутня на кожній зйомці та є повноцінним членом команди. Семі чудово трималася у кадрі і ми зняли все одним дублем.

Про сюжети, які вразили найбільше: Для мене найемоційніший сюжет був присвячений Кузьмі Скрябіну. Я, як і багато наших глядачів, виріс на його творчості, навіть встиг з ним познайомитися особисто. Гірко, коли йдуть такі талановиті, розумні, добрі, чесні люди. Завдяки цьому сюжету та багатьом інтерв’ю із зірками, я дізнався, скільки життів і сердець він торкнувся своєї діяльністю, як впливав на зірок, які були на початку шляху чи хотіли закинути творчу кар’єру.

Найбільш незвичайними для мене стали зйомки, коли Монро показала нам фотографію себе в чоловічому вигляді, до того, як вона стала Монро. Це було незвичайно, але, як і в будь-якому інтерв’ю з Монро, – дуже весело», — ділиться Дмитро.

  1. 19 лютого о 9:20 в ефірі вийде ювілейний 100-й випуск «Неймовірної правди про зірок». Команда покаже сюжет із найяскравішими моментами за всі 100 ефірів, українські зірки привітають проєкт із важливою датою, а ведучі – продовжать відкривати інсайдерську інформацію про селебріті! Не пропустіть справжню подію вже цієї суботи!
  2. На честь ювілейного випуску команда «Неймовірної правди про зірок» створила акаунт у Instagram — https://instagram.com/nppz.stb?utm_medium=copy_link У ньому користувачі зможуть стежити за найактуальнішими новинами зі світу зірок, побачити бекстейдж знімального процесу та розширені версії інтерв’ю, які не увійшли до ефіру.

 

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар