Легендарний 72-річний актор вирішив перебратися якнайближче до цивілізації й переїхав до Нью-Йорка, де ще минулого року купив нове житло. А зараз він за $28 000 000 виставив на продаж будинок у містечку Паунд-Ридж, де прожив понад 20 років.

Зірка фільмів «Красуня», «Наречена-втікачка», «Осінь у Нью-Йорку» та багатьох інших придбав цю ділянку землі у 1986 році (за $1,51 млн), повідомляє New York Post. А згодом звів тут триярусний дім. Звідси до Мангеттена фактично рукою подати — близько години їзди на авто, що дуже тішило Гіра, адже він доволі часто знімався у Нью-Йорку.

Крім основного котеджу на ділянці є окремі будинки для робітників, гостей, а також офіс, де актор працював і проводив ділові зустрічі.

Головна резиденція складається з восьми спалень і 11 ванних. Також у будинку є кілька просторих віталень з каміном, кухня, обладнана за останнім словом техніки, та величезна тераса. Кожна кімната в особняку оздоблена деревом і дорогоцінними килимами.

На додачу до вищевказаного, потенційні покупці отримають окрему велику споруду для господарських потреб, а також конюшню на шість стійл. А ще — красивий басейн, футбольне поле та власний пляж! Човни новим власникам також залишаться.

Але найбільша принада особняка — чудові краєвиди на високі пагорби та кришталеві водойми, які відкриваються з кожної кімнати.

Залиште ваш коментар