Донька відомого композитора стала учасницею шоу «Голос країни — 12» (1+1) — на сліпих прослуховуваннях до неї розвернулися крісла усіх чотирьох тренерів. Про те, хто підтримує її на проекті й що вона планує робити далі, Лія розповіла «Телегиду».

— Ліє, чому вирішили прийти на «Голос країни» саме зараз?

— Я мріяла потрапити на проєкт з самого дитинства, але тільки зараз я відчула у собі сили. Все зійшлося. Раніше я боялася конкуренції, тому що на «Голосі країни» дуже сильні вокалісти. Але я довго працювала над собою. Моя самооцінка нарешті почала підвищуватись, я почала вірити в себе. Було виконано багато роботи, як на духовному та моральному рівні. Я активно працювала над технікою вокалу, щоб все було ідеально. Тільки це привело мене до такого великого кроку.

— Які настанови вам давала DOROFEEVA?

— Надя — професіонал своєї справи і вчитися у неї – це дуже цінно.  Вона відкриває в кожному учаснику її команди найпотаємніші куточки душі і завжди говорить бути собою, розуміти про що співаєш, бути чесним та щирим на сцені. Зараз мені це дуже допомагає. В нашій команді дуже тепла атмосфера завдяки їй. Всі підтримують один одного і це дуже важливо, адже такі стосунки з суперниками не руйнують твою самооцінку.

— Як довго ви займаєтеся музикою?

— Я займаюсь музикою з 6 років. Спочатку я пішла до музичної школи на відділення скрипки. Моя сестра вчилась грати на скрипці, батько. Там я познайомилась із сольфеджіо та музичною літературою. Але мені це зовсім не подобалося. Я лінувалася, не робила додаткову роботу, на уроках спала чи малювала на нотних станах, іноді просто тікала надвір. Я трохи жалкую, що пропустила так багато необхідної мені інформації. За 4 роки до отримання диплома зірвалася і пішла на вокал, ось там вже сталось кохання, самовіддача та відданість справі. Вже 6 років я з величезним задоволенням співаю і вчусь музичної грамоті, граю на піаніно та цікавлюся історією музики.

— Чим ще займаєтесь по життю?

— Зараз я активно вчуся та готуюся до вступу в один з університетів в США, на спеціальність «саундпродюсер». Гуляю з друзями, читаю книги — нічого особливого, звичайнісіньке підліткове життя. Вже життя музика була моїм хобі, але вона переростає в кар’єру, так що треба заново знаходити собі хобі.

— Ви були учасницею гурту FAR FOR, чому пішли?

— В якийсь момент я зрозуміла, що досягла всього у гурті, мій творчий розвиток зупинився. Зараз хочу зосередитися на сольній кар’єрі. Колектив FAR FOR існує і досі, але без мене. Ми були справжніми друзями, і мені зараз не вистачає тих дружніх стосунків. Після участі у гурті я спробувала себе у акторстві, але скоро зрозуміла, що то не моє. Я знімалася у серіалі та навіть у реаліті-шоу.

— Самі пишете пісні?

— Я вчуся писати пісні, мені багато в чому допомагав мій дуже талановитий колишній хлопець Влад Фенічко та його друзі, зараз намагаюся робити сама, і з татової допомогою.

— Чи є у вас сольна пісня? Можливо, скоро ми почуємо якусь прем’єру?

— У мене є демка однієї сольної пісні, яку ми написали разом з моїм колишнім хлопцем, буквально мотив, та кілька фраз. Сподіваюся, що у березні ми з татом почнемо займатися нею, та скоро світ зможе її почути!

— Що відчули, коли побачили, що до вас  повернулися 4 тренери?

— Щоразу як до мене повертався зірковий наставник, я відчувала тепло. Для мене це було найважливішим компліментом у моєму житті, я не могла стримати посмішки та сльози щастя. Про чотири розвернуті крісла я навіть і мріяти не могла. Тренери побачили в мені щось, повірили в мене, вирішили дати мені шанс. Що може бути ціннішим, ніж це?

— Що для вас проєкт «Голос країни»?

— Я йшла на проект з розмитою відповіддю на запитання «навіщо?». Я знала, що треба, мені було, що сказати, відчувала, що це буде важливим етапом для мене. Але коли я вже потрапила на «Голос країни», то я чітко зрозуміла, для чого. Вважаю, що «Голос країни» з’явився в моєму житті, щоб звикати до себе, знайомиться з приголомшливими людьми, дружити, любити, щоб вчитися, намагатися йти до своєї мрії та перевіряти себе на стійкість. Проект – це нове, ціле життя.

— Вже думали над першими кроками після проєкту?

— Наразі конкретних планів у мене немає, але я знаю, що моя сольна кар’єра не за горами. Дуже хочу робити великі, цікаві проекти, розвиватися в музичній сфері та експериментувати.

— Що сказав батько, коли побачив вас у шоу?

— Тато сказав, що він плакав, коли дивився мій виступ. Також додав, що я молодець і дарма переживала. Зауважень не робив. Щодо вибору тренера – то тато також був за, взагалі вся сім’я дуже підтримала мене у виборі. Декілька днів відео з моїм виступом трималося  у трендах YouTube, думаю, він може мною пишатися.

— За кого вболівали раніше у «Голосі країни»?

— Раніше дивилася тільки «Голос. Діти», і вболівала абсолютно за всіх, не могла виділити когось особливого. Досі стежу за багатьма хлопцями звідти!

— Хто підтримував вас на шоу?

— У групі підтримки були мої дуже талановиті друзі. На той момент хлопець Влад, який брав участь у «Голос. Діти — 3». Наш друг Макс, Антон Клімік педагог з вокалу, та співак. Був навіть Діма, з яким ми познайомилися прямо в день зйомок, він допомагав мені з інтерв’ю та зйомками, підтримував. Також мене підтримували мої однокласниці Машки – вони мої найкращі подруги! І Аугустинка – вона моя муза, яка, я дуже сподіваюся, теж піде на «Голос карїни», адже співає вона неймовірно. І мій найкращий друг Валерка, який подарував мені талісман — панду, завдяки якій зйомки пройшли успішно, тепер беру ведмедика завжди з собою.

 

Рубрики: Інтерв'ю ТБ

Залиште ваш коментар