Овен

Через вашу надмірну щедрість і бажання зробити всім приємне можливі значні витрати. Стримайте також пристрасть до екстравагантних вчинків, інакше ризикуєте залучити себе до неприємної та делікатної історії.

Телець

Ви готові імпровізувати, пристосовуватися до ситуації, коригувати плани, але справи йтимуть не так, як хотілося б. Тиждень найбільше підходить для споглядання, ніж для творення.

Близнюки

Ви точно знаєте, що треба робити оточуючим, але не уявляєте, як зробити вам. Тому вирішення важливого завдання постійно вислизає. Зосередьтеся на своїх планах, надайте іншим жити їхнім життям.

Рак

Обережність у помірних дозах це добре. Але ваша часом переростає в нерішучість, що заважає побачити можливості, що відкриваються. Варто навчитися довіряти собі та прислухатися до власної інтуїції.

Лев

Щоб домогтися виконання бажань цього тижня, потрібно небагато — лише винахідливість і здатність швидко приймати рішення. А ось ваше прагнення прислухатися до оточуючих може стати на заваді успіху.

Діва

Не варто дуже завзято відстоювати свої інтереси у ці дні. Особливо конфліктувати із начальством. Натомість займіться самоосвітою. Або знайдіть собі хобі, щоб спрямувати енергію в мирне русло.

Терези

Згадайте про свою неабияку чарівність — саме вона допоможе вам досягти успіху і перетворити на союзників недавніх недругів. Висока ймовірність виникнення романтичних відносин цього тижня.

Скорпіон

Наступний період пов’язаний з появою нових інтересів та ідей, реалізація яких принесе у майбутньому непоганий дохід. Вихідні присвятіть спілкуванню з близькими та відпочинку, краще активному, але не екстремальному.

Стрілець

Тиждень ідеально підходить для всіх видів творчої діяльності. А ось свою чуйність і безвідмовність краще стримати. Хтось явно намагається сісти вам на шию, користуючись вашою добротою та делікатністю.

Козеріг

Присвятіть тиждень професійним справам, у них намітиться значний прогрес. Це принесе моральне задоволення і трохи пом’якшить брак часу на відпочинок та заняття чимось цікавішим.

Водолій

Ви надаєте занадто велике значення тому, що думають про вас. Це гальмує особистісне зростання та ініціативність. Намагайтеся повірити у свою винятковість і діяти, не озираючись на інших.

Риби

Настає період приємного та корисного спілкування. Ймовірно, що ви більше уваги приділятимете особистим турботам і домашнім клопотам, ніж роботі, але на професійних досягненнях це ніяк не позначиться.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар