Місячний календар підкаже, які дні сприятливі для стрижки та інших процедур.

21 лютого. Місяць у Скорпіоні. Сьогодні не варто стригти волосся, є ризик втратити щось цінне. Фарбуватися можна у звичний перевірений колір. Манікюр та педикюр допоможе зміцнити свої позиції у суспільстві.

22 лютого. Місяць у Скорпіоні. Зробіть живильну маску для волосся. Фарбуватися краще у колір, близький до натурального. Хороший період для лікування хвороб ніг (грибок, варикоз, ніготь, що вріс). Корисним буде масаж.

23 лютого. Місяць у Скорпіоні. Несприятливий день для будь-яких процедур із волоссям. Для фарбування — нейтральний період. Сьогодні краще утриматися від косметичних процедур для обличчя.

24 лютого. Місяць у Стрільці. Стрижка принесе вам удачу та благополуччя. Фарбувати волосся Місяць не радить. Те саме стосується нарощування нігтів. Сьогодні можна дати навантаження на прес та ноги.

25 лютого. Місяць у Стрільці. Не стрижіться — це загрожує набором ваги. Можна фарбувати волосся, але мелірування та відбілювання краще перенести. Манікюр рекомендується робити після заходу сонця.

26 лютого. Місяць у Козерозі. Бажаєте змінити імідж — зробіть сьогодні нову стрижку. Для фарбування також гарний день. Манікюр та педикюр краще перенести. Можна відвідати косметолога.

27 лютого. Місяць у Козерозі. Для стрижки — не дуже сприятливий день. Зате можна експериментувати із кольором волосся. Манікюр приверне у ваше життя гроші та благополуччя.

Залиште ваш коментар