Молодший син Вікторії та Девіда Бекхемів, 17-річний Круз, збудоражив світ моди зухвалою появою на обкладинці популярного глянцю i-D Magazine. Це перша «доросла» зйомка Круза Бекхема, де він постає як справжній мачо. Фішка в тому, що в цих світлинах є відсил до фотосесії його знаменитого батька Девіда більш ніж 20 років тому, коли футболіст з’явився на обкладинці журналу Homme. Ще без татуювань ;) 

Шанувальники зіркового сімейства відреагували в цілому позитивно. «Так дивно бачити сина Девіда Бекхема, що позує в позі Девіда Бекхема», «Коли Круз встиг так вирости!», «Нова зірка!» Я просто в захваті», — написали інтернет-користувачі у коментарях.

До речі, у своєму інтерв’ю в журналі Круз розповів, що батьки сильно на нього вплинули. Спочатку він був фаном музики Spice Girls, де співала Вікторія, а пізніше вирішив наслідувати батька та зайнятися футболом. Круз мав усі шанси стати відомим футболістом, навіть отримав пропозицію від «Арсеналу». Однак у результаті Круз усвідомив, що все ж таки музика для нього ближче.

Модною стежкою: діти голлівудських селебріті, що стали відомішими за батьків

З самого дитинства Круз захоплювався музикою, проводив багато часу на студії, його «вчителями» були Джастін Бібер та Ед Ширан (він вчив його писати пісні). Відомі музиканти вважають, що в Круза є всі шанси стати відомим співаком. У 11 років хлопець випустив свою першу пісню If Every Day Was Christmas, наразі працює над дебютним альбомом.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Зірки Мода

Залиште ваш коментар