Ведучий «Ранку з Україною» на каналі «Україна» та відомий блогер Анатолій Анатоліч звернувся до українців у своєму Інстаграмі. Телезірка повідомив, де зупинився разом зі своєю великою родиною, та зізнався, що готовий усіма силами підтримувати українців у нелегкий час.  

Відомий ведучий і батько трьох дітей Анатолій Анатоліч активно висловлює свою позицію в соціальних мережах і надає моральну підтримку українцям у непрості часи. Блогер вирішив розповісти, де вони з родиною зупинились зараз, щоб розвіяти всі чутки та заспокоїти прихильників:

«Зараз ми в місті Кагарлик – це 80 км від Києва. Сюди я привіз свою родину – трьох дітей і дружину після того, як ми три доби провели в підвалі у нашому будинку під Вишгородом. Але там було досить неспокійно, в принципі, зараз також», – розповів ведучий каналу «Україна» Анатолій Анатоліч.

Телезірка зазначив, що у його дітей стався нервовий стрес, а найменший син Ніл навіть прихворів. Тож вони прийняли рішення покинути свій будинок. Проте сам Анатолій Анатоліч навіть і думки не мав виїжджати на Західну Україну чи за кордон. Тому наразі відома родина проживає у звичайному будинку, де люди виділили їм кімнату.

«Я залишився тут, адже щодня можу бути потрібним у телемарафоні. Я готовий до цього! Сиджу і чекаю виклик! Зі мною навіть є прескарта! Я міг би покинути країну, як батько трьох дітей, і кілька разів мені це пропонували, але вирішив лишатись в Україні. Тут я більше потрібен. Пропонував дружині вивести їх з дітьми у Польщу, звідки вони могли б полетіти в США, але вона відмовилась і лишається тут зі мною», – поділився телеведучий.

Крім того, Анатолій Анатоліч продовжує матеріально підтримувати українську армію та боротись із фейками й російською пропагандою. Зазначає – готовий робити все, щоб Україна перемогла, а вона зовсім скоро переможе, адже зараз українці єдині як ніколи раніше!

«Ми зараз всі в однаковому становищі – немає крутіших, бідніших чи багатших – всі в однакових умовах і це має заспокоювати, адже всі ми в одному човні!» – коментує Анатолій Анатоліч.

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар