Ведучий програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Анатолій Анатоліч у своєму Інстаграмі дав поради, як відповідати на найрозповсюдженіші штампи російської пропаганди, що в України при владі фашисти, неонацисти та бандерівці.

Телеведучий і блогер Анатолій Анатоліч у своїх соцмережах дав підписникам невеличкий майсер-клас, як відповідати тим, хто стверджує, що в Україні живуть лише неонацисти, фашисти та бандерівці.

Факт 1. Президент України Володимир Зеленський має єврейське коріння – його батьки євреї. Як так виходить, що наш президент – неонацист?

Факт 2. Ізраїль надає максимальну підтримку Україні. Нещодавно в Тель-Авіві відбувся найбільший в історії країни мітинг на підтримку України, яка є… неонацистською?

Факт 3. У 2019 році ультраправі партії та націоналістичні партії виставили єдиного кандидата, який у підсумку набрав 1,5%, тож, зрозуміло, що перемогти він аж ніяк не міг! В парламенті схожа ситуація – лише один представник правих партій пройшов у парламент.

Факт 4. В Україні заборонена неонацистська і неофашистська пропаганда.

«Так от, перевіряйте, пояснюйте, надавайте факти про те, що серед нас немає фашистів. А якщо перші чотири не діють – користуйтесь п’ятою відповіддю – пошліть їх туди, куди йде російський корабель», – коментує Анатолій Анатоліч.

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар