Українська реперка Alyona Alyona повернулась у рідну Баришівку, що під Києвом, та під час війни стала фасувальницею ліків.

«Я спочатку займалась тільки інформаційною діяльністю, багато давала інтерв’ю закордонним ЗМІ, — розповіла Alyona Alyona під час ефіру «Сніданок. Онлайн» на 1+1. — Я зрозуміла, що потихеньку до мене приходить зневіра і треба відволікти себе та працювати фізично. Аптека розташована у будинку, де живуть батьки. Мене попросили фасувати ліки, показали, де які препарати. І я за ці дні вже знаю, чим найчастіше хворіють українці, на що є дефіцит».

Окрім того, Alyona Alyona подякувала усім фармацевтам за їхню роботу, адже вона дійсно непроста.

Також у онлайн-ефір вийшов Дмитро Шимків – голова ради директорів однієї з фармацевтичних компаній, який розповів про стан речей у фармацевтичній сфері в країні. «Ми маємо ситуацію, коли велика частина аптек закрита. Тому я звертаюсь до власників аптечних мереж: відкривайте аптеки, залучайте фахівців, є фармацевти, які можуть працювати. Якщо є питання безпеки – звертайтесь до тероборони, вони готові її забезпечити… зараз ми працюємо нон-стоп, працюємо дві зміни в день, виробляємо ліки, у нас є запас ліків на два місяці. З початку війни ми відвантажили 4,4 млн упаковок різних ліків військовим госпіталям та лікарням. У мене велике прохання: коли волонтери отримують запити на ліки – не купуйте в аптеках великі упаковки, щоб покласти їх на склад. Думайте про тих людей, які зараз потребують ліки в аптеках».

Шимків доповнив, що наразі йдуть активні перемовини з міжнародними дистриб’юторами, щоб вони відкривали свої склади та також розвозили ліки по всій Україні, адже через ситуацію в країні багато з них вирішили призупинити функціонування.

Корисна інформація: За посиланням таблиця від Liki24.com з усіма працюючими аптеками по Україні, яку вони постійно оновлюють https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1NZUUEhlp8wFOiatDmIlB7fCwJ6pUCtNtA1sEZJdYBgA/htmlview

Анкета на специфічні препарати у якості гуманітарної допомоги у виробників. Заповніть її за потреби або передайте тим, кому вона потрібна: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXEBLC-AP0J4B2VbR4nNtyuUrltykUrvcHi8gtY7FVCiZlAA/viewform

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар