Телеведуча 1+1 Людмила Барбір, яка щодня з Єгором Гордєєвим, а також Володимиром Рабчуном, Костянтином Грубичем, Ігорем Цигаником та Олександром Поповим виходить в ефір у Сніданок. Онлайн розповіла, чому повернулася до Києва. 

“Коли почалося вторгнення росії в Україну ми з чоловіком Ігорем вирішили, що найбільше будемо корисні тут, у Києві. Тому у перший день війни вивезли сина Тараса до Карпат і повернулися. Ігор вступив до лав територіальної оборони. А я повернулася на інформаційний фронт. Саме тут я можу бути найбільше корисною. Разом з колегами працюємо, аби українці 24/7 мали лише достовірну та перевірену інформацію, — поділилася Людмила Барбір — намагаємось бути опорою для глядачів та один для одного».

Крім ефірів Людмила також займається волонтерською діяльністю. Координує розселення у Західній частині України. Допомагає з отриманням гуманітарної допомоги з-за кордону.

«Днюємо і ночуємо з колегами на каналі. Кожен робить, що він може, там де він є». Гуртуємось разом. Віримо у ЗСУ, тероборону і кожного з нас», — розповіла Барбір.

Людмила Барбір закликала підписників пам’ятати, що зараз всі разом ми формуємо нові цінності і пишемо нові сторінки історії України. Разом ми сила і все буде Україна.

Телеведуча розповіла, щодня говорить з сином по телефону. Онлайн проводять і свій ритуал — грають у «подушку». Записують відео, де надсилають один одному «подушку— побажання».

«Вірю, що скоро зможу обійняти свого сина, своїх рідних і друзів, повернутися до звичайного життя і планувати наше майбутнє разом. Слава Україні! Героям Слава!», — написала телеведуча.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар