До ефіру «Сніданок.Онлайн» доєднався всесвітньо відомий хореограф та суддя проєкту «Танці з зірками» Макс Чмерковський. Перші дні війни застали Макса в Києві. Він довго вагався, чи треба покидати Україну, проте вирішив відправитись потягом до Польщі, а звідти – до США, де наразі живе його родина. Хореограф активно працював на інформаційному фронті, дав багато інтерв’ю міжнародним ЗМІ, та залишать осторонь Чмерковський не зміг і, побачившись з родиною, відправився нараз до Польщі, де займається волонтерством. Фонд, який організувала сім’я Макса, називається «Баранова 27» — саме за цією адресою родина танцюриста  жила в Одесі до еміграції.

«У Польщі я займаюсь саме логістикою, щоб все, що ми збираємо в Америці, доставлялось куди потрібно… У США щоденно приходить приблизно 90 людей волонтерів, яких ми не знаємо, вони просто приходять і допомагають. За 4 тижні наша організація «Баранова 27» зібрала близько 70 тонн гуманітарної допомоги. Багато чого вже прибуло до Львова. Ми хочемо налаштувати, щоб ця допомога надійшла у Київ, Харків, Миколаїв», — поділився Чмерковський.

За його словами, увесь цивілізований світ розуміє, що відбувається в Україні. Він особисто це порівнює з ситуацією у школі, коли великий хлопець б’є маленького, а інші стоять у коридорі і думають, що робити. Макс вважає: у такому випадку треба заступитися, що і має зробити суспільство. Наразі хореограф активно спілкується з іншими колегами, які боронять Україну від ворога та підтримує їх.

«Я дуже переживаю за Данієля Салема, він також одесит,  переживаю і за Дмитра Дікусара, і за Антона Нестерко та за усіх хлопців, з якими я познайомився зовсім в іншому світі, танцювальному. Сьогодні вони відправляють фото з автоматами, виглядають зовсім інакше, я їх звик бачити з посмішками і у настрої «ча-ча-ча», — розповів танцюрист.

Підтримка України у всьому світі продовжується. 27 березня о 18:30 за київським часом відбудеться міжнародний благодійний концерт-телемарафон Save Ukraine — #StopWar, який транслюватимуть у 20 країнах світу. Марафон націлений на збір коштів для допомоги Україні. У ньому візьмуть участь багато українських та світових зірок, серед яких і фронтвумен гурту THE HARDKISS Юлія Саніна. Вона ексклюзивно для «Сніданок. Онлайн» розповіла, що готує декілька пісень для виступу у марафоні.

«Об’єдналось дуже багато артистів, спортсменів, музикантів, акторів, волонтерів. Буде близько 50 учасників цього марафону… Ми намагаємось зробити дует з Тіною Кароль, пісня «Вільна», ми зараз знаходимось у різних точках, але робимо так, щоб можна було заспівати разом. Пісня Helpless, ми її теж готуємо. Хочемо сказати, що ми зовсім не helpless, ми не безпорадні, Збройні Сили України показали свою міць, але нам потрібна все одно допомога. Наразі я буду виконувати пісні сама, оскільки хлопці не зі мною», — розповіла Юлія Саніна.

Через війну багато українців вимушені щодня перебувати у замкнених приміщеннях з великою кількістю людей, багато родичів починають перебувати під одним дахом. Тому до «Сніданку. Онлайн» підключився психотерапевт Олег Чабан. Він розповів, як уникати конфліктів серед людей, що знаходяться у замкненому просторі. За його словами, на жаль, причиною конфлікту стабільно стають самі люди.

«Кожний з нас приносить свій характер, свою втому та агресію. Зараз дуже багато негативних емоцій і це зрозуміло. І тому, коли люди об’єднуються, і їх стає забагато у маленькій площі, наступає втома від людей. І перше правило – це порядок. Все-таки ті, хто переїжджають ,вони мають прийняти правила  тих, до кого вони приїхали…Люди переїхали в безпечне місце і перше, що вони роблять – це радіють, а потім починають вимагати більшого», — зазначив спеціаліст.

За його  порадою, коли люди об’єднують великою родиною, господар має оговорити правила, які є одні для усіх. Режим дня, різні активності та навіть теми розмов – ці обговорення дозволять зробити проживання більш комфортним. Також психотерапевт радить не просто сидіти та слідкувати за новинною стрічкою, а запропонувати господарям свою роботу. Окрім того, не слід уникати усамітнення, це дозволить розібратись у власних думках. Залишитись наодинці у сучасному світі можуть дозволити навушники та музика.

Щодня на глядачів «Сніданку.Онлайн» очікують поради від профільних спеціалістів, оперативна інформація та свіжі новини про Україну, включення зірок та інше. У такий складний для країни час, поки весь український народ став на захист рідної землі, команда ранкового проєкту знайшла можливість бути поруч зі своїми глядачами та підтримувати їх у найскладніших обставинах.

Не пропустіть щодня проєкт з 10:00 до 13:00 на YouTube-каналі «Сніданок з 1+1» та у ефірі телеканалу ТЕТ.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар