Україна сміливо та самовіддано відстоює свої кордони у війні з російськими окупантами. Хтось захищає державу на фронті, хтось – у теробороні, а хтось – ставши волонтером. Долучився до добрих справ й учасник 1 сезону романтичного реаліті СТБ «Холостячка», ведучий Андрій Рибак. Разом з Олексієм Тригубенком вони допомагають нашій армії. Подробиці у проєкті  #ДобріІсторії:

«Коли війна почалася, я був у Києві. Прокинувся від дзвінка друга. Потім уже перечитав новини в телеграмі про початок російського вторгнення і бомбардування українських міст. Чесно кажучи, спочатку був дивний ступор. Ніколи такого не відчував… Мікс тривоги та безпорадності.

Перші дні пройшли в якомусь незрозумілому очікуванні. Постійно чекав, що от зараз прокинусь – і виявиться, що це був страшний сон. Потім прийшла злість, а далі вона поступово трансформувалась у бажання діяти і якось допомагати країні перемогти.

Я не залишився в Києві. З моєю дівчиною Аліною  забрали наших друзів, які не знали як виїхати, і відвезли їх у безпечне місце. Дівчат я відправив за кордон, а сам залишився в Україні. Хотів вступити до тероборони Житомира, звідки я родом, але там мені сказали, що підрозділи укомплектовані більш ніж на 100%.

Згодом прийшло розуміння, що моя аудиторія у соцмережах – це дуже потужна зброя. Тому спочатку зайнявся інформаційною, а потім і фінансовою підтримкою. Зі мною також до неї долучився Олексій Тригубенко. Ми з ним опинились якраз в одному місті. Інші хлопці з «Холостячки» (Ковтуненко, Еллерт, Шевченко, Тарапата) також підтримали нас! Зараз разом з місцевою громадською організацією ми збираємо кошти на тепловізори та амуніцію для ЗСУ.

З такими людьми, як у нашій країні, ми точно переможемо! Це наша найголовніша зброя. Хай джевелін та байрактар не ображаються! Вони також круті (усміхається)».

 

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар