З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну більшість українських артистів стали на захист Батьківщини на всіх фронтах ― від інформаційної війни до вступу в Збройні Сили. Зірка серіалів «Кріпосна», «Кава з кардамоном» та «Спіймати Кайдаша» Тарас Цимбалюк усіма силами долучається до перемоги над російським окупантом і розповів у проєкті #ДобріІсторії , чим вони із сім’єю допомагають захисникам України.

«Знаходжусь зараз із своєю сім’єю у батьківській домівці в Черкаській області. І, слава Богу, що тихо в нас. Мені подобається максимальна активізація нашого населення. Ми з дружиною допомагаємо чим можемо ― і плели сітки, і відвозили хлопцям в Територіальну Оборону їжу, ― одним словом, де ми можемо бути корисними, там ми намагаємося бути корисними. Створили телеграм-канал для швидкої комунікації місцевих жителів. Користуюся своєю аудиторією у соціальних мережах, розказую людям правду і плекаю надію, що навіть російськомовне населення, яке на мене підписане, ― воно побачить, що тут діється. Веду на усіх можливих фронтах активну діяльність», ― розповів актор.

Також Тарас розповів, які настрої панують на Черкащині по закінченні четвертого тижня повномасштабного вторгнення путіна в Україну.

«Настрій ― бойовий. Мені подобається, що уже поборено цю паніку, народ об’єднується, він чітко розуміє, що робить ворог, що він слабне, що правда за нами, що мораль за нами. Врешті-решт, перемога ― за нами! Тому це головне», ― додав він.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар