Співачка та ведуча тревел-шоу «Орел і Решка. Земляни» (Новий канал) прилетіла до яще у лютому. Звідти вона всіляко допомагає українцям боротися за перемогу.

У перший день війни росії проти України — 24 лютого — знімальна команда тревел-шоу «Орел і Решка. Земляни» (Новий канал) прилетіла до Португалії. Це була остання країна знімального пулу, після якої ведучі Michelle Andrade та Кирило Макашов та інші члени групи мали повернутися додому.

— Ранок був жахливий: наші рідні почали надсилати повідомлення про те, що в Україні почалася війна. Ми вирішили залишатися в Португалії, тому що додому повертатися небезпечно, — згадує Michelle. — Перші дні в Лісабоні ми з командою були дико шоковані, прокидалися з тривогою і тремтячими руками, але намагалися триматися разом. Мені навіть було страшно залишатись самій у кімнаті. Спочатку нічого не помічали: ні краси Португалії, хоч я мріяла сюди потрапити, ні смачної їжі, ні людей навколо. Хотілося лише додому, обійняти своїх близьких.

Команда «Орла і Решки» пробула в готелі чотири дні, після чого місцеві допомогли їм знайти апартаменти. Вони призупинили зйомки програми та почали освоюватися, ходити на мітинги, цікавитися, як допомогти волонтерам.

— Оскільки у нас була своя відеотехніка, ми працювали як медіа. Виходили у прямі ефіри не лише українських телеканалів, а й західних, щоб розповідати правду про агресію росії. Завдяки мітингам та роботі нам стало легше. Відчувалася велика підтримка португальців та особливе єднання українців, — додала Andrade. — Мені та Кирилу Макашову приходили сотні повідомлень з України з проханнями про допомогу. Тож він вирішив відкрити благодійний фонд. Разом із продюсеркою «Орла і Решки» Аліною підтримали ідею Кирила та почали збирати кошти для гуманітарної допомоги та допомоги ЗСУ. Це стало нашою щоденною місією та тим, що піднімало бойовий дух.

Згодом співачка та ведуча відкрила власний збір коштів, а ще виступила на мітингу в Лісабоні.

— Через кілька днів, коли ми всі стали на ноги і зрозуміли, чим займатимемося, Кирило поїхав до рідних. У Португалії залишилися ми з Аліною. Нам продовжували приходити прохання про допомогу. Тому я вирішила відкрити власний збір та розповісти про це в себе в Instagram. Ми вже купили тепловізор, рації, бронежилети та продовжуємо збирати на коптер. Також ходимо до місцевого волонтерського центру допомагати сортувати ліки, продукти та дитяче харчування для відправки в Україну, — додала ведуча тревел-шоу на Новому каналі. — Нещодавно українці влаштовували мітинг у Лісабоні, де мені випала честь зробити вступну промову та виконати гімн України. Попри погану погоду зібралася вся площа Комерції. Я дуже рада, що нас підтримує весь світ. Круто знати, що ти не сам, і є можливість допомогти навіть на відстані. Вірю в краще і знаю, що перемога вже зовсім близько!

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар