Маленький песик породи чіхуахуа, пекінес, два цуценяти алабая, цуценя вівчарки… Всі вони пережили жахи війни. Але зараз знайшли тимчасовий прихисток на каналі 1+1. І навіть дехто з них вже провів прямий ефір. Так, Єгор Гордєєв, Неля Шовкопляс та Тімур Мірошниченко вийшли в ефір «Снаданку. Онайн» разом з врятованими чіхуахуа та пекінесом. А Соломія Вітвіцька та Святослав Гринчук в ефір ТСН.

«Всі тваринки, яких привозять журналісти з Бучі, поселяються у нас на каналі. Поки що не запрацював мобільний застосунок загублених і знайдених тварин Pets. Коли запрацює, почнеться обмін тваринами по всій Україні. Тому ми всі опікуємося ними в офісі. Всіх так чи інакше ми називаємо Буч, чи Бучик, тому що вони всі з Бучі. Тепер у цього малюка є ім’я Борис Бучанський і він буде жити з лабрадором», — сказав Єгор Гордєєв, тримаючи малюка-чіхуахуа.

«Він має стати новим інста-блогером цей чіхуахуа на ім’я Борис Бучанський. За прикладом кота Степана. І почати волонтерити для України», — запропонував, посміхаючись, Тімур Мірошниченко.

«Собаки і коти для нас — це завжди антистрес», — зазначила Неля Шовкопляс, яка сама не так давно прихистила у себе вдома другого котика.

Всі ці собаки були знайдені кореспонденткою ТСН Юлією Кирієнко на одній з розбитих вулиць Бучі, під купою зруйнованої техніки. Голодні і самотні. І дуже налякані. Юлія у перший день після деокупації містечка вирушила разом із оператором аби зняти сюжет для ТСН.

На спустошених та зруйнованих вулицях Бучі, серед усього жаху, вона знайшла цих загублених собак. І привезла їх усіх на канал 1+1, де вони знайшли тимчасовий прихисток і любов. Малюк чіхуахуа одразу став новим улюбленцем – співробітники не спускають його з рук, пестять, годують. Ведучий «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін записав зворушуливе сторіз і Інстаграм. А ведучі Соломія Вітвіцька та Святослав Гринчук навіть провели з песиком випуск новин.

«У нас в ТСН нові мешканці. Красунчика забрала з Бучі наша кореспондентка Юля Кирієнко. Він ще немає імені, але ми уже його обожнюємо. І вже, навіть, провели ефір утрьох з Святославом Гринчуком», — так підписала світлини Соломія Вітвіцька з песиком на руках в Інстаграм.

Нагадаємо, що не так давно кореспондент ТСН привіз на канал «плюсів» маленького йорка на ім’я Дімон з передмістя Києва, з селища Стоянка. Песик жив на каналі декілька тижнів, поки не повернувся власник Дімона та не забрав його додому.

Зараз «Сніданок. Онлайн» виходить на телеканалі ТЕТ та 2+2 та сторінці YouTube с 8:00 до 11:00 щодня.

Відео з ефіру «Сніданок. Онлайн» разом з врятованими песиками з Бучі https://www.youtube.com/watch?v=S2GAVRAIMD0

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар