Соломія Вітвіцька, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Лідія Таран, Наталія Островська і всі телеведучі спільно з командами благодійних проєктів 1+1 медіа єднаються аби зберегти більше життів українців.

З перших днів оборонної війни України команди благодійних проєктів фонду «Ти не один 1+1 медіа» переорієнтували свою роботу відповідно до запитів і потреб термінової допомоги.

Команда журналістів перебуває в центрі важливої інформації та реагують на сигнали SOS – у запитах на евакуацію, гуманітарного забезпечення, потреби у транспорті, медичних матеріалах, житла, харчування, захисної амуніції, психологічної підтримки, а також рятівного висвітлення в прямих ефірах та у соцмережах. На контакті – благодійні фонди, громадські організації, волонтерські спільноти, громади міст, тероборона та захисники.

Команда «Здійсни мрію» під патронатом 1+1 з Нелею Шовкопляс залучили гуманітарну допомогу у 12,5 тонн важливих речей для дітей, родин і людей похилого віку, зібраних батьками та школярами в іспанському містечку Картахена.Соломія Вітвіцька щоп’ятниці організує музичні концерти для підтримки лікарів і пацієнтів в НДСЛ Охматдит, благодійний аукціон золотої медалі паралімпійця Сергія Ємельянова.

До добрих справ залучені всі – Людмила Барбір, Єгор Гордєєв, Лідія Таран, Наталія Мосейчук, Тімур Мірошниченко, Стася Ровінська, Саша Лобода, Юрій Горбунов, Алла Мазур. Самотужки, й разом з командами «Здійсни мрію», «Право на освіту», «Школа Супергероїв». З партнерами шукали та знаходили медикаменти, як от нитки для кесаревого розтину в Інститут педіатрії акушерства і гінекології, організовували психологічну допомогу. Допомагали з транспортним забезпеченням для перевезення захисної амуніції для військових та лікарів. Зараз на київському залізничному вокзалі лікарі Інституту імені М. М. Амосова безплатно проводять огляди серця на тому самому УЗД-апараті, щоб був придбаний на внески благодійної справи Твій День-Твоя Мрія.

З метою робити ще більше, команда відкриває єдину програму фонду Ukraine SOS!  Оголошується збір та офіційний прийом коштів від охочих з усього світу, адже кураторам проєктів довіряють і готові передавати допомогу.  Про події в Україні вони також розповідають в ефірах та на сторінках Guardian, El Pais, INews, BBC, CNN.

І ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Благодійний проєкт «Здійсни мрію» продовжить дарувати радість втілених бажань українським дітям, маленьким пацієнтам, які чекають нашої підтримки, особливо у такий час!

За даними ООН, з початку війни свої будинки в Україні залишили 10 мільйонів людей, станом на 3 квітня зафіксовано 1417 загиблих і 2038  поранених.  Збережемо разом ще більше життів українців, наших дітей, і надамо максимум піклування всім, від кого залежить майбутнє України!

Довідка: Благодійний фонд групи 1+1 media «Ти не один» було створено 5 років тому, у 2017 році, з метою посилення роботи відомих соціальних проєктів «Здійсни мрію», «Право на освіту», «Переможці», кураторами яких є телеведучі 1+1. Фонд є платформою розвитку важливих змін у суспільстві, зокрема, в напрямках освітньої та психологічної допомоги дітям в Україні.

У команді  –  25 телеведучих 1+1: Алла Мазур, Соломія Вітвіцька, Наталія Мосейчук, Єгор Гордєєв, Руслан Сенічкін, Лідія Таран, Наталія Островська, Юрій Горбунов, Іванна Онуфрійчук, Неля Шовкопляс, Людмила Барбір, Валентина Хамайко, Олександр Попов, Ігор Циганик, Олександра Лобода, Валерія Ковалінська, Ірина Ванникова, Руслана Писанка, Тімур Мирошниченко, Костя Грубич, Стася Ровінська, Марічка Падалко, Святослав Гринчук, Вова Рабчун.

Україна переможе! Ми на світлій стороні!

https://wish.1plus1.ua/

БО «ТИ НЕ ОДИН» БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД 1+1 МЕДІА»

Код ЄДРПОУ 41565550

IBAN — UA 41 328209 0000026007050040834

Призначення платежу: Благодійний внесок

 

EUR:

CHARITY ORGANIZATION «YOU ARE NOT ONE» CHARITABLE FOUNDATION 1+1 MEDIA»

IBAN UA 41 328209 0000026007050040834

Bank BANK PIVDENNYI

Odessa, Ukraine

SWIFT code: PIVDUA22

Correspondent

Bank COMMERZBANK AG

Frankfurt-am-Main, Germany

SWIFT code: COBADEFF

400886522200EUR

Details of payment: Charitable donation

 

USD:

CHARITY ORGANIZATION «YOU ARE NOT ONE» CHARITABLE FOUNDATION 1+1 MEDIA»

IBAN UA 41 328209 0000026007050040834

Bank BANK PIVDENNYI

Odessa, Ukraine

SWIFT code: PIVDUA22

Correspondent

Bank THE BANK OF NEW YORK MELLON

New York, USA

SWIFT code : IRVTUS3N

8900319313

Details of payment: Charitable donation

 

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар