Український шоумен Юлік в мережі опублікував нову пісню, ставши на музичну оборону нашої країни. Після тривалої паузи артист створив рядки у яких пророкує Україні перемогу у війні, яку підступно почала країна-агресор росія.

Фольклорні мотиви, використання сопілки та цимбалів яскраво передають самобутність українського народу, саме їх шоумен використав у цій пісні. JULIK взяв ідею з віднайденого ним раніше запису бабусі із Західної України.

«Цю пісню, я створив в нестандартних для мене умовах, вона про перебіг війни, яку росія почала проти України. Важко у такий час всім, і для того, щоб підняти бойовий дух, мужність та єдність нашої нації, я вирішив випустити її зараз. Українці — це народ, який знає за що бореться, а боротьба з добрими намірами захистити себе — завжди має щасливий кінець», — прокоментував артист.

 

Ключова фраза пісні є у цих рядках: «На березі пташка заспівала — наша, рідна Україна москаля прогнала!». JULIK переконаний, що перемога України є беззаперечним фактом, який настане дуже швидко.

«Зозуля» візуалізована спільними зусиллями  «BNProduction» та «Patriot rental». У кліпі передана нинішня ситуація в Україні, у час коли російський окупант ступив на українську землю. Проте, ЗСУ та український народ мужньо показує на що здатний та дає гідну відсіч ворогам.

Основний посил пісні та кліпу — єдність і цілісність незламного, українського народу. «Зозуля» є піснею перемоги, слави та гордості за Україну.

Кошти отримані від дистриб’юції пісні та кліпу JULIK передасть на потреби ЗСУ та тим, кому ці кошти будуть потрібні найбільше.

 

Текст пісні:

На березі зозуля кувала,

Ой тая зозуля, берези питала:

Чом на тобі березонько бруньки повсихали?

А береза відповіла — москалі напали

 

На березі зозуля кувала,

Ой тая зозуля, березі сказала:

Ой не плач ти березенько за нашу країну

Переможем, відбудуєм нашу Батьківщину

 

На березі пташка заспівала,

Наша, рідна Україна москаля прогнала!

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар