Легендарна співачка Ніна Матвієнко днями дала інтерв’ю журналістам програми «Зірковий шлях» каналу «Україна». Під час відвертої розмови артистка розповіла, якою була її реакція, коли вона дізналась про вторгнення російських військ в Україну та що відчуває сьогодні.

Народна артистка України Ніна Матвієнко сьогодні активно підтримує зв’язок з українцями і час від часу ділиться мотивуючими відео, в яких читає вірші про війну, написані сучасними українськими авторами. Таким чином співачка виражає почуття та гордість за своїх співвітчизників, які щодня захищають нашу державу.

«У мене з’явилось скільки любові – повний мішок! Таких почуттів я ще не мала. Вона виходить навіть через сльози, і це правильно. Нехай вони омивають серця наших хлопців, не просто хлопців, а справжніх синів! Я так їх всіх люблю, горжуся і щодня молюся, але все це не біля свічки, а від душі – своїми словами», – поділилась Ніна Матвієнко в інтерв’ю з журналістами каналу «Україна».

Але такі емоції зірка переживала не завжди. Ніна Матвієнко зізнається – до війни готова не була, тож ще, що трапилось 24 лютого, її неабияк обурило.

«Я була здивована тим, що це трапилось так швидко і вночі, як фашисти, як справжні бандити, злодії, ворюги… а воно так і є! І що вони мололи всі ці роки? Як могли розповідати, що ми брати і сестри? За що це все? За що нас вбивати, насилувати цих дівчат молоденьких? – емоційно коментує співачка. – Розвалили будинок моєї сестри в Бучі, в якому вона ось-ось купила квартиру. Все туди вклала, а ця банда кадирівська все повиносила, все до трусів! Голодранці! Засранці! Я ще такого убожества за життя не бачила! Це душогуби! Саранча, яка винищує все живе!»

Ця ситуація змусила Ніни Митрофанівну ще більше повірити в свій народ і пишатись Україною, а ще, за словами артистки, багато, чого стало на свої місця і ті, хто були негідні нашої держави зараз відчувають на собі весь тягар зради та 100% розплатяться за неї.

«Сьогодні ми дивуємо світ! Не тільки піснями і спортивними перемогами, а духом, незламністю та патріотизмом! Такого ще світ не бачив! І ми їх навчимо, як любити свої землі!» – зауважила Ніна Матвієнко.

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

 

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар