Овен. Сміливо починайте справи, пов’язані з переїздом, зміною обстановки або всього способу життя. У всіх починаннях, в яких ви проявите ентузіазм, на вас чекає успіх. Навіть позбавитися шкідливих звичок буде просто.

Телець. Приготуйтеся до випробувань — цього тижня їх буде чимало. Вам доведеться відстоювати свої інтереси у суперечці з впливовими людьми. Вчорашні союзники можуть стати опонентами, тож довіряйте тільки собі.

Близнюки. Будьте уважні у вирішенні фінансових питань, щоб уникнути значних втрат. Не поспішайте змінювати роботу або починати співпрацю з новими партнерами — сподівання, що покладаються, можуть не виправдатися.

Рак. Тиждень буде пов’язаний із змінами в особистому житті. Вам захочеться вкотре вирушити на пошуки ідеального партнера. Але, перш ніж порвати існуючі зв’язки, подумайте, чи варто воно цього.

Лев. Цього тижня вас не раз закликатимуть виявити терпіння, піти на поступки, пожертвувати своїми інтересами заради спільної справи. Альтруїзм — це чудово. Але не забувайте при цьому піклуватися про себе.

Діва. Початок тижня — час активної співпраці та взаємодії з колегами та партнерами. Будьте уважні і зібрані — якщо ви зараз припуститеся помилок, вам про них потім ще довго нагадуватимуть.

Терези. Наступний тиждень — сприятливий час для великих покупок, особливо товарів для дому, побутової техніки. Найближчими днями очікуйте вдалого збігу обставин, який дозволить значно збільшити доходи.

Скорпіон. Вас накриє хвилею самокритики. Ви коритимете себе за скоєні помилки і помилки. Залиште сумніви і дайте собі шанс помітити захоплені погляди, які спрямовують на вас представники протилежної статі!

Стрілець. Хоча легких перемог тиждень не обіцяє, але результати старань виявляться задовільними. І в професійному середовищі, і в особистому житті ви проявите себе з найкращого боку. Можливо, з’являться привабливі пропозиції.

Козеріг. Вам важко буде впоратися зі своїми поривами. Наразі ви схильні казати усю правду в очі, навіть якщо вона неприємна. Постарайтеся, щоб ваші висловлювання були зваженими та доречними, щоб уникнути конфліктів.

Водолій. Ви будете пишатися своїми вчинками цього тижня. Ситуація дозволить показати себе з найкращого боку. Очікується багато цікавих знайомств. Одне з яких відкриє нову сторінку у вашому житті.

Риби. Якщо ви прагнете професійного успіху, обміркуйте плани на майбутнє, внесіть у них корективи відповідно до реалій, але не кидайтеся з крайності в крайність: дотримуйтесь початкової мети.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар