У відвертому інтерв’ю з ведучими програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем відома співачка Jerry Heil розповіла, де перебуває з початку війни та чим мріє допомогти Україні для її популяризації в усьому світі.  

Молода українська співачка Jerry Heil у перші дні війни виїхала з України, проте весь цей час зірка не сиділа на місці. Артистка постійно змінює європейські міста з ціллю відвідування маршів та роботи.

«Зараз відбувається неймовірна кількість благодійних концертів, до яких я просто не можу не долучатись. Нещодавно підрахувала спільну суму зібрану на всіх концертах, де я брала участь – це більше мільйона євро! І це лише початок! Як на мене, неможливо просто покинути країну і сидіти рівно на дупці. Хочеться щохвилини чимось допомогти. Впевнена, що кожен українець зараз відчуває таку потребу», – поділилась Jerry Heil у програмі «Ранок з Україною».

За словами співачки – найкраще, що є на тих концертах – це дух, який об’єднує всіх. Адже на концерти приходять не тільки українці, а й місцеві жителі, гості країн, і всі цікавляться творчістю наших виконавців і, звісно, мовою!

«У моєму житті з’явилась місія! Як би це не звучало у такий складний час, але вона у мене тепер є. Я хочу, щоб наші народні пісні, які інтерпретовані по-новому і мають актуальне звучання – співав весь світ! Нашою українською мовою! Хочу всіх і кожного закохати в українську мову, тому що неодноразово бачила, яку цікавість вона викликає. Ми не помічаємо, яка вона гарна, адже чуємо її від народження. І Україна заслужила бути почутою нарешті!» – розповіла Jerry Heil ведучим каналу «Україна».

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар