У ранковому шоу «Сніданок з 1+1» фуд-блогер та кухар Ольга Геркулес, одна з засновниць проєкту #cookforukraine, розповіла про благодійний захід у ресторані іменитого британського шеф-кухаря Джеймі Олівера. Гостей частували традиційними українськими стравами, а також збирали кошти на підтримку України. За словами фуд-блогерки, сам Джеймі Олівер у цей вечір не тільки працював на кухні, ліпивши вареники,  але і взяв на себе роль офіціанта.

«Дивно було бачити Джеймі у такій ролі. Він навіть з нами за столом не сидів, а переважно розносив борщ або наливав гостям вино. На заході було близько 70 людей, окрім обіду ще проводили лотерею для усіх охочих. Нашим проєктом #cookforukraine ми вже зібрали близько 800 тисяч фунтів, це понад 1 мільйон доларів. Цю суму назбирали шеф-кухарі з усього світу, які долучились до акції», — прокоментувала Ольга Геркулес.

Окрім того, Джеймі Олівер особисто звернувся до глядачів «Сніданку з 1+1»: «Мої найтепліші вітання! Моє серце з вами, мої думки з вами. Я бажаю вам усього найкращого і надсилаю багато-багато любові».

На британському заході було багато українських страв: борщ з качкою, чорносливом та пампушками, який готував посол української кухні в світі Юрій Ковриженко. Він спеціально приготував його за декілька днів до благодійного вечора, щоб страва настоялась та повністю відкрився смак. Також гостей частували свининою з квашеною капустою та яблуками, а Ольга особисто наквасила 10 кілограмів помідорів.

«В Англії всі знають про історію з банкою помідорів, яка збила дрон, тому хотілось, щоб усі покуштували ці помідори», — прокоментувала кухар.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Фуд-блогерка вже вісім років у Британії пише про українську кухню та випускає книжки. Говорить, що деякі з них має і Олівер, тому він багато знає про те, що українцям смакує найбільше. Ольга разом з колегами продовжить втілювати ініціативу у життя, оскільки не хоче, щоб про те, що відбувається в Україні, усі швидко забули.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар