Військова кореспондентка ТСН Наталія Нагорна була на Донбасі  з 16 лютого, коли всі чекали на вторгнення росії. З початком війни разом з колегами Наталія майже цілодобово показувала ситуацію в Києві, а нині знімає репортажі по всій території України, зокрема в Маріуполі, Херсонщині, на Чорнобильській АЕС. Про це кореспондентка розповіла у ексклюзивному інтерв’ю для сайту 1+1.

Нещодавно Наталія зі знімальною групою була в Чорнобилі, бачила окопи окупантів в Рудому лісі. ТСН вивісила прапор на стеллу «Прип’ять», тепер український стяг велично майорить над самою АЕС.

“Я коли побачила, що окопи у Рудому лісі дійсно є, я не могла повірити, що у людей може настільки бути відсутній мозок. Вони розказують, що СРСР – це їхня історія, а не знають нічого про Чорнобиль. Ми маємо справу не просто з окупантом, ми маємо справу з темністю, неосвіченістю, заздрісністю, жадібністю. Це війна не між солдатами, це про цінності”, — розповіла Наталія Нагорна.

Наталія розповіла, що безперечно вірить у  перемогу України, але на її думку, це не буде так швидко, як людям хочеться. А головне завдання для українців у цій війні за словами кореспондентки — “нарешті народитися”.

“У нас завдання в цій війні нарешті народитися. Не забути десятки тисяч смертей, не пробачити. Щоб більше не звучало «какая разница». Українська нація дійсно народжується, бо ця війна стосується великої кількості людей. Вона стосується всієї України і всіх українців, без винятку”, — додала журналістка.

Кореспондентка розповіла, якою уявляє перемогу України, та відверто сказала, що після перемоги мріє просто виспатись та побути в спокої на самоті.

“Особисто мені не треба парад на красній площі, краще би я їх не бачила ніколи! Але росія, яку зневажають в світі — це нам потрібно. Мені здається, що перемога буде не така, як її собі уявляють люди, яких вчили по радянських підручниках: всі сидять на БТР, урочисто їдуть, діти квітки кидають, бо ми всі бачили звільнені міста, де лежать закатовані тіла загиблих. Хоча і там є цей момент, коли вибігають голодні люди і виносять українським військовим останнє яблуко”.

Повну версію ексклюзивного  інтерв’ю спецкора ТСН Наталії Нагорної читайте на сайті 1+1.  

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар