У прямому ефірі програми «Ранок з Україною» каналу «Україна» Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч поспілкувались із зірковою парою Тарасом Тополею й Alyosha. Артисти відверто розповіли про сімейне життя на відстані та поділились планами, які мріють втілити по закінченню війни.

Відоме подружжя Тарас Тополя і Alyosha не бачились з початку війни. Музикант відправив дружину з дітьми за кордон, а сам одразу ж поповнив лави ЗСУ. Сьогодні пара відкидає всю лірику стосунків на задній план і продовжує жити за своїми новими графіками, щоправда, артисти мають в них один особливий спільний пунктик – зідзвони о 22:00 за київським часом. І хоча життя на дві країни та важка ситуація неабияк вплинула на їхню родину, кожен з них запевняє – цілі та бачення свого майбутнього залишились незмінними.

«Чесно кажучи, особливих змін всередині мене не сталось. У нас із Оленою були спільні пріоритети – виховання дітей, і ми продовжуємо цим займатись. Звичайно, зараз ця функція на Олені, я знаю, що їй важко, хоча мої рідні підтримують її в Америці, але все, що раніше ми ділили навпіл, зараз висить на ній одній. Я впевнений, що коли Україна переможе, ми проведемо багато часу разом! Зараз у мене з’явилась мрія про подорож – великий круїз на двох, але це буде після!» – поділився лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя в ефірі програми «Ранок з Україною».

За словами артиста, для цього їм потрібна допомога українців, які можуть відкрити новий бізнес одразу після війни: «Це як маленький старт-ап – відкрити дитячий садок чи табір для всіх закоханих пар, яких роз’єднала війна. Дітей відправити туди, а батьки – егегей! Хоча б на два тижні».

А от співачка не змогла розділити запал чоловіка. Alyosha впевнена – ні Тарас, ні діти ще довго не зможуть розлучитись:

«Я думаю, що в Тараса не вийде відправитись у подорож. Він просто не зможе. Я дивлюся на нього і бачу – він так скучив за дітьми, а вони за ним, що навряд чи зможуть поїхати одне від одного», – сміючись коментує співачка Alyosha.

Крім того, артисти зазначили, що більше за все чекають на той час, коли Київ стане безпечним місцем і вони нарешті зможуть повернутись до мирного життя. Пріоритети зірок лишаються незмінними – виховання дітей і робота над своїми музичними проєктами.

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCVKd2WSptlinUiOmQ3x4fJw

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар