До ефіру «Сніданку з 1+1» доєднався співак KHAYAT, який розповів про свою теперішню діяльність. Наразі виконавець повернувся на рідну Кіровоградщину, де разом з родиною займається волонтерською діяльністю та пошуком ліків.

«Ми збираємо тут гуманітарну допомогу, моя бабуся лікар, є більш доступні можливості з пошуку ліків. Є ще інші творчі колеги в Києві, які займаються пошуком необхідних ліків для людей, ми зв’язуємось, співпрацюємо. В перші тижні разом з місцевими збирали велику машину базових продуктів для ЗСУ, зараз більше фокусуємось на допомозі людям, які приїхали з гарячих точок, з Маріуполя та інших міст», — зазначив KHAYAT.

Нещодавно співак випустив нову композицію «Під дощем», яка присвячена подіям в Україні. Говорить, що після повномасштабного вторгнення певний період не міг ні з ким говорити про власні переживання і згодом зрозумів, що пісня – це єдина форма, якою він може висловити свої емоції. KHAYAT вирішив зробити відеороботу на пісню, до екранізації якої долучилась і його бабуся, яка виступила оператором.

«Бабуся отримала почесне звання «Спілберг» у нашій родині, вона почала генерувати ідеї, допомагати. Однією рукою тримала ліхтарик, іншою – знімала мене на камеру. Тому я розумію, якщо у майбутньому потрібна буде екстремальна зйомка, то бабуся стане першою людиною, до якої треба звертатися», — прокоментував співак.

Першим чином після війни KHAYAT хотів би взяти участь у великому післявоєнному турі з концертами у маленьких містечках Україні. Наразі виконавець вже звернувся до Міністерства Культури з такою ідеєю та дуже хоче, щоб цю ініціативу підтримало якомога більше творчих людей.

Вчора мережу облетіло відео обстрілу Харкова, під час якого волонтер Червоного Хреста відмовився покинути поранену на вулиці та залишився поруч, рятуючи жінці життя. До ефіру «Сніданку з 1+1» долучився цей герой – його звати Денис Петренко. Він волонтер Товариства Червоного Хреста України та член Загону швидкого реагування. Він разом з колегами їхав відвести людям гуманітарну допомогу, у той час почався обстріл.

Більшість людей на відео, колеги Дениса заховались у приміщення, а він залишився поруч з постраждалою. Окрім того, волонтер просив усіх поранених, які залишились на вулиці, не вставати. Говорить, що своїми діями він порушив протокол, проте інакше не міг вчинити.

«Насправді я повинен був, як і всі інші медики, заховатися, вони робили усе правильно. І я мав так зробити, я сам інструктор з першої допомоги та інструктор з мінної безпеки, я маю навчати людей правильно рухатись та як переховуватись. Довелось порушити, оскільки у жінки була кровотеча, мені довелось її зупиняти, якби я покинув її, вона б могла стекти кров’ю», — прокоментував волонтер.

Наразі жінка, яку врятував Денис жива, її надають подальшу допомогу лікарі. Як зазначив Петренко, не дивлячись на обстріл, медики дуже швидко приїхали на місце. У Харкові Червоний Хрест щодня робить багато виїздів, з автопарку у 150 машин – 80 з них завжди в роботі, з них частина розводить гуманітарну допомогу.

«Товариство Червоного Хреста з 24 лютого надало допомогу понад 850 тисячам людей. У самому Харкові цифра сягнула 200 тисяч людей. Щодня відбувається виїзд на 100 адрес… Самі волонтери є рушійною силою, які тримаються усіх наших основоположних принципів», — поділився Петренко.

Волонтер пожартував, сказавши, що завдяки цьому відео, яке облетіло весь інтернет, тепер його мама знає, чим він займається.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар