Співак, музикант і ведучий Коля Серга з’явився в ефірі програми «Ранок з Україною» каналу «Україна», де під час відвертої розмови з Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем зізнався, чим дивують його українські захисники і чи готовий він до серйозних протистоянь з ворогом. 

Коля Серга з перших днів війни поповнив лави ЗСУ. За цей час артист встиг побачити чимало, проте зізнається – будь-які виклики долі Україна зможе пережити завдяки надзвичайним людям, які готові стояти за рідну землю.

«У нашій частині дуже багато добровольців, тут є і бізнесмени, і держслужбовці, і далекобійники… неймовірна кількість людей різних національностей: молдавани, болгари, турки, тощо. Всіх нас об’єднує любов до України. Навіть той, хто тут не народився, готовий померти за цю країну! Справжнього українця показує те, що ти готовий зробити, а не лише те, що можеш сказати», – коментує Коля Серга в ефірі програми «Ранок з Україною».

Для самого артиста війна теж стала певним випробуванням. Йому довелось не лише взяти до рук зброю, а й виявити готовність стріляти в противника.

«Головним пунктиком вагання був саме той, чи зможу я стріляти? Але я розумів, що йду в лави ЗСУ і маю взяти в руки зброю, а це означає, що повинен воювати. Та чим глибше я перебуваю в цих подіях, тим більше розумію, що я готовий!» – поділився Коля Серга з ведучими каналу «Україна».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCVKd2WSptlinUiOmQ3x4fJw

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар