Днями стало відомо, що низка українських артистів та творчих діячів потрапила до російського «чорного списку» з забороною на в’їзд до країни-агресора на 50 років. Серед них — Макс Барських, Нікіта Алексєєв, Дмитро Комаров, Антон Птушкін, Микола Серга, Андрій Бідняков, Олексій Потапенко, Анастасія Каменських, Світлана Лобода, Дмитро Монатік, Святослав Вакарчук, Андрій Данилко, Іван Дорн, Євген Мільковський («Нерви»), Аліна Паш, Надія Дорофєєва, Олексій Завгородній  та ін.

А от популярна українська співачка Оля Полякова у цей «чорний список» не потрапила. Ексклюзивно в ефірі «Сніданку з 1+1» вона прокоментувала, що, за час з моменту повномасштабного вторгнення дуже багато раз звернулась до росіян, але залишилась поза забороною.

«Чесно, мені навіть образливо, я теж хотіла потрапити у цей список. Зараз в такі опальні російські списки потрапляти – велика честь. І бути ворогом росії сьогодні – це честь, а мене, як завжди, не нагородили», — сміється Полякова.

Днями Оля Полякова звернулась до Філіпа Кіркорова, з яким багато років була у товариських стосунках. Він перервав майже 2-місячну мовчанку, проте виклав пост на підтримку Оксани Марченко та Віктора Медведчука. На питання, чи відповів якось Олі російський артист на її звернення, співачка відповіла: «Ні, бачите, він виявився боягузом. Те, що він робить – це боязлива позиція. Він мовчав 2 місяці, не висловлював ніякої позиції, насправді, це було більш розумно з його боку, мовчав би й надалі. Він, звісно, не буде нічого відповідати, бо нарветься на мене та на мільйони людей, які згуртувались проти російської навали. І зараз ми одне за одного. Я пишаюсь своєю країною та своїми людьми».

Через повномасштабне вторгнення Олі Поляковій довелось разом з доньками Алісою та Машею покинути Київ. Наразі співачка активно бере участь у різних міжнародних заходах на підтримку України, а дівчата – навчаються в українській школі дистанційно. За словами Полякової, їхні однокласники знаходяться у різних куточках світу, проте все одно продовжують навчатися українською онлайн.

Нещодавно виконавиця презентувала композицію «Колискова Мелодія України» на музику видатного композитора Мирослава Скорика. Говорить, що неймовірна горда доторкнутись до такого величного твору та заспівати колискову, яка уособлює у собі слова матері до дитини.

«У мене велика гордість, що я маю нагоду доторкнутись до цієї величної музики і заспівати її у той час, коли це потрібно нашому народу. Це слова матері своїй дитині у бомбосховищі або у підвалі про те, що обов’язково все буде добре, ми повернемось додому, кожний тато буде разом ці своєю родиною і війна скінчиться. Я думаю, що усі люди, усі зараз розкидані по всьому світу мріють тільки про одне – повернутися додому. І такої любові до своєї країни, я думаю, ми ніколи не відчували», — поділилась Оля Полякова.

Щодня на глядачів «Сніданку з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.  Не пропустіть щодня проєкт з  08:00 до 11:00 на телеканалах ТЕТ і 2+2, а також на YouTube.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар