Відома українська танцівниця Ілона Гвоздьова днями дала відверте інтерв’ю журналістам програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна». Зірка розповіла про життя з чоловіком на відстані та розкрила велику сімейну таємницю.  

Ілона Гвоздьова з дітьми та мамою наразі перебуває в Італії. Чоловік танцівниці вже давно поповнив лави тероборони, але останнім часом знаходиться у будинку його батьків у Києві, де зайнявся реставруванням оселі після обстрілів.

«Дякувати Богу у нього все в порядку. Він щодня тримає зі мною зв’язок, і я чую, який він натхненний, каже, що в Києві вже тихо і спокійно. Я одразу хапаюсь за ці слова і пропоную, щоб ми повернулись. Але він просить почекати ще хоча б 3 тижні, адже мамам з дітками повертатись поки не рекомендовано», – поділилась танцівниця Ілона Гвоздьова з журналістами каналу «Україна».

Крім того, артистка зізналась, які цінності переглянула за тяжкий час війни і що змінилось у їхній родині.

«Для мене статус ніколи не був важливий і я не була ним зацікавлена. Але сьогодні я зрозуміла, що найважливіше для нас – це життя і сімейні стосунки. І ми вже обговорили з чоловіком… це така таємниця… коли повернемось, обов’язково з ним повінчаємось. Я думаю, настала така мить. Якщо ми все це переживемо – це  буде доречно!» – поділилась Ілона Гвоздьова в ексклюзивному інтерв’ю програмі «Зірковий шлях».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UCLEdUIa-jw2cg4CZhknqJSg

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

 

Рубрики: Блоги Зірки

Залиште ваш коментар