Композиція стала саундтреком до фільму «Я, «Побєда» і Берлін», знятого за повістю Кузьми Скрябіна.

— На жаль, я не встиг познайомитись з дядьком Андрієм, не встиг заспівати з ним на одному з корпоративів, або побачитись на одному з каналів, не встиг потиснути йому руку, але коли я слухаю його музику, дивлюсь його інтерв‘ю, складається враження, що я з ним знайомий, що я відчуваю його присутність зараз. Прямолінійний, чесний, мудрий, смішний, Кузьма був і залишається для мене прикладом великого українського артиста, творчість якого безповоротно повпливала на сприйняття мною української музики. Увімкніть Скрябіна, послухайте Кузьму і стане легше, стане кольорово, — розповів Антон Вельбой.  

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту — встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Прем’єра фільму «Я, «Побєда» і Берлін» була запланована на 17 березня, але не відбулася через початок війни. Глядачі зможуть подивитися фільм у кінотеатрах України після перемоги.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар