Вже третій місяць триває повномасштабне вторгнення росії в Україну. І вже третій місяць українці та друзі нашої країни зі всього світу допомагають, підтримують та наближають нашу з вами перемогу над ворогом. 

Окупант намагається нас захопити на різних фронтах. Як на полі бою, так і в інформаційному просторі. Та успіхів у нього ніде немає і не буде.Студія «Квартал 95» разом з агенцією S*EVENT, Олегом Скрипкою, ВВ, Без Обмежень, Pianoboy, Златою Огнєвіч та багатьма іншими артистами нещодавно перетнула відмітку в 30 концертів — організовано вже 30 теплих неформальних зустрічей з нашими захисниками та захисницями у військових частинах завдяки сприянню відділу з культурологічної роботи Центру МПЗ ЗС України.

Кожен з концертів дає ще більшу впевненість у тому, що боронити та підтримувати культурний фронт у цей темний для країни час зараз надважливо! Бо кожна посмішка, кожен щирий погляд, кожні обійми вдячності та заспіваний разом із нами гімн це підтверджують.

«Студія «Квартал 95» вважає своїм першочерговим обов’язком бути разом з усіма нашими співгромадянами, які лишилися боронити країну. З першого дня війни ми робимо все, щоб трохи підійняти настрій та бойовий дух нашим героям! Наша головна зброя — це гумор, який майже щодня підіймає настрій та бойовий дух нашим справжнім героям! Ми це робили багато років поспіль, ми це робимо та, будьте впевнені, будемо продовжувати робити!», — коментує актор Студії «Квартал 95» Євген Кошовий.

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар