СТБ продовжує випускати актуальний у нинішніх реаліях прем’єрний дайджест «Все буде добре». Щоп’ятниці у рубриці «Неймовірна правда про українців» у компанії ведучих – Григорія Решетника та Надії Матвєєвої – дивіться надихаючі та мотивуючі історії українських селебритіс в умовах війни. 

Як би важко не було, хороші новини є завжди. Як і привід усміхнутися. У сьогоднішньому випуску пролунають пояснення психологів, чому нормально радіти життю у час війни.

Як зірки зі всього світу підтримують Україну? Мей Маск, Шон Пенн, Міккі Рурк, Анджеліна Джолі та інші селебрітіс стали на підтримку нашої держави. Хто допомагає Україні не тільки словом, а й фінансово? А хто не боїться вказати росії шлях прямо за «русским военным кораблем»?

А також – подробиці цьогорічного пісенного конкурсу «Євробачення». Хто з учасників вступив до лав тероборони України та виступив у столиці? Хто з конкурсантів активно  допомагає Україні?

І звісно, мова піде про українських зірок, які є голосом нашої країни. Хто з них долучився до волонтерів? Хто готує, фасує ліки, плете сітки? Як працюють благодійні фонди, організовані відомими особистостями?

Окрім того, дізнаємось, чи є в росії думаючі люди? Хто переїхав з території країни-агресорки за кордон та не боїться називати війну війною?

Від воєнних дій страждають і маленькі українці. Багато з них залишились без батьків і домівок. Вже всьому світові відомо, що українці – синонім слова «добро». Які зіркові родини виявили бажання допомогти діткам, втратившим все? А хто навіть готовий взяти в родину малюків, які лишились без батьківської любові?

Не пропустіть «Неймовірну правду про українців» вже сьогодні, 29 квітня о 19:45 на СТБ!

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар