Овен

Ділова активність буде низькою що, втім, не завадить вам закінчити всі поточні та термінові справи. Але з доленосними переговорами не варто поспішати — ще не всі влилися в робочий процес.

Телець

Тиждень буде присвячений романтичним стосункам. Настав час для знайомств і флірту, але якщо ви вже зустріли другу половинку, не давайте приводів для ревнощів. Це може не дуже добре закінчитись.

Близнюки

Наступного тижня вплив позитивних тенденцій буде дуже сильним. Вийде практично все з наміченого. Головне — вірити у свої сили та не опускати рук, якщо щось раптом піде не за планом.

Рак

Дійте рішуче і прислухайтеся до себе, а не до того, що кажуть оточуючі. Тоді ви скинете кайдани сумнівів і досягнете успіху в задуманих справах. Будьте готові ухвалювати нестандартні рішення.

Лев

З’явиться шанс змінити щось на краще у професійному середовищі — не проґавте його. Можливо, доведеться придбати нові навички або взятися за справу, що здається дуже складною. Вірте у себе, і все вийде.

Діва

Подбайте про своє здоров’я — будь-які надмірності можуть погано позначитися на самопочутті. А ось в особистому житті очікуються зміни на краще, які до того ж відбудуться без вашої активної участі.

Терези

Тиждень складеться дуже вдало, якщо ви на самому його початку не побоитесь взяти на себе відповідальність, у тому числі й за інших. Успіх вашої справи залежить тільки від вас.

Скорпіон

Цими днями з’являться складні, але цікаві завдання, впоравшись із якими, ви відкриєте нові кар’єрні горизонти. Тиждень сприятливий для укладання угод, великих покупок, спілкування з поважними людьми.

Стрілець

Підходящий тиждень для відвідування будь-яких заходів, де ви зможете продемонструвати свій широкий світогляд, неабиякий інтелект і блискуче почуття гумору. Загалом все, що допоможе завести потрібні зв’язки.

Козеріг

Загалом тиждень складеться благополучно. Але можуть виникати окремі труднощі, в основному через те, що ви не спроможні правильно розподілити час, захоплюючись другорядними завданнями та дрібницями.

Водолій

Ви чудово впораєтеся з вирішенням фінансових питань та організацією роботи інших людей. Складніше буде подолати власні лінощі. Вам потрібна людина, здатна надихнути на трудові подвиги.

Риби

Обережність у професійних справах доречна — завдяки їй ви не піддастеся на провокації і уникнете помилок. А ось в особистому житті рішучість не завадить — дійте з наказу серця.

Рубрики: Гороскоп

Залиште ваш коментар