Відома ведуча та акторка Поліна Логунова дала ексклюзивне інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» на каналі «Україна». Зірка українського телебачення розказала подробиці шлюборозлучного процесу з Дмитром Ступкою та зізналась, як наважилась на розмову з 5-річною донькою на цю тему.   

Відоме подружжя Дмитро Ступка і Поліна Логунова у вересні 2020 року переїхали жити в Америку. Проте вже в січні вирішили розлучитись. Ведуча зізнається – до цього вони йшли досить довго, а наважившись на серйозний крок, підійшли до нього з повною відповідальністю.

«Я думаю, що ми до цього йшли якийсь час і зрозуміли, що, напевно, нам краще буде окремо. І ось ми вже на фінішній прямій шлюборозлучного процесу, проте причини цього рішення я оголошувати не стану, думаю, Дмитро – теж. Зробимо по-американськи, офіційна версія – не зійшлися характерами», – коментує Поліна Логунова в інтерв’ю з журналістами каналу «Україна».

Колишнє подружжя зберегло теплі відносини і продовжують опікуватись 5-річною донькою Богданою.  А ось перед тим, як повідомити малечі невтішну новину, Поліна Логунова прослухала чимало рекомендацій психологів.

«Про це треба чесно говорити. Потрібно пояснювати дитині, що таке в житті буває, тато з мамою живуть якийсь час, кохають одне одного, але щось може відбутися всередині відносин. Та це завжди вибір з обох боків. Тому на сьогоднішній день ми вирішили, що краще нам буде жити окремо. І тому у нас зараз трошки інше життя», – розповіла акторка.

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=nvvn9GV4dQk

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар