Ставлення батьків до розвиваючих занять із малечою досить різне. Чому важливо не нехтувати ними та чи обов’язково для цього відвідувати спеціальні центри – розповів ведучий проєктів «Супермама» та «Супербабуся» на СТБ Дмитро Карпачов.  

Батьки по-різному ставляться до навчання дітей у перші роки життя. Так, наприклад, дехто відразу вчить малечу різним мовам та віддає дітей до спеціалізованих гуртків. Інші ж переконані, що не варто навантажувати дитину заняттями до шкільного віку, вважаючи, що бути в соціумі та комунікувати з іншими дітьми – цілком достатньо для розвитку.

«Не варто ігнорувати розвиваючі занятті із дитиною до трьох років. Адже, коли малеча вчиться розрізняти форму, кольори, назви тварин чи предметів, у неї значно активніше формуються нейронні зв’язки, які є запорукою гарної пам’яті, уваги і здатності до абстрактного мислення.

При цьому, не обов’язково відвідувати центри. Достатньо розмови з дитиною, коли ви звертаєте увагу на все, що її оточує», — ділиться Дмитро Карпачов.

Дізнайтеся більше порад про виховання дітей у повторних випусках реаліті «Супермама» — з понеділка по четвер, о 18:40 на СТБ.

Залиште ваш коментар