Зірка української сцени, популярна співачка Ірина Федишин у інтерв’ю з ведучими програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем зізналась, які справи сьогодні виносить для себе на перший план і чому в багажнику свого автомобіля змінила концертні вбрання на військову амуніцію. 

Ірина Федишин з’явилась в ефірі «Ранку з Україною», щоб розповісти про нові реалії українського шоубізнесу. Від початку війни артистка разом із родиною поринула у волонтерську справу: спочатку закуповувала матеріали і плела сітки, а потім перейшла до серйозніших справ – створила свій фонд і зараз збирає гроші для закупівлі амуніції для воїнів ЗСУ.

«У багажнику моєї машини наразі є багато військової амуніції, яку ми спакуємо та передамо хлопцям на фронт. Тут у нас бронежилети, військова форма, а також 4 дрони. Ми постійно на зв’язку з нашими захисниками і за потреби закуповуємо все необхідне для них», – розповіла співачка Ірина Федишин ведучим каналу «Україна».

Всі ці речі тепер заповнюють багажник, у якому раніше артистка перевозила концертні вбрання та мікрофони. Проте співачка зізнається, що готова робити все задля перемоги України, тому сьогодні встигає і писати пісні, і допомагати воїнам. Навіть навчилась досконало розбиратись у якості бронежилетів, адже не може дозволити собі передати неякісну річ на фронт.

«Хороший бронежилет має вагу приблизно 8 кг, має бути пошитий із якісної тканини і мати особливі шви. Ми закуповуємо саме такі. Я поглибилась у це і відтепер знаю – для того, щоб прокласти цей шов, треба користуватись особливою машинкою, яка коштує 30 тис доларів. Крім того, жилети існують різних ступенів захисту, ми передаємо в гарячі точки лише 4 ступеня – вони не прострілюються. Інші відправити туди ми не можемо, тому постійно тестуємо їх у лабораторіях», – поділилась зірка.

Проте для того, щоб переправити амуніцію у  гарячі точки співачці потрібне пальне, з яким сьогодні проблеми в усій країні.

«Ми вчора зіткнулись з величезною чергою на заправці, але це було вперше. Справа в тому, що в нас був гарний запас пального, але він вже скінчився. Ми відстояли чергу, мабуть, годину… але я не користувалась волонтерськими привілеями – чемно відстояли, заправились і поїхали. Вирішили для себе, що слід бути економними і користуватись машиною за нагальної потреби. Ми готові все стерпіти аби тільки Україна перемогла», – зазначила Ірина Федишин.

Відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=1bVmmfpqsxQ

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар