СТБ продовжує випускати актуальний у нинішніх реаліях прем’єрний дайджест «Все буде добре». Щоп’ятниці у рубриці «Неймовірна правда про українців» у компанії ведучих – Григорія Решетника та Надії Матвєєвої – надихаючі та мотивуючі історії українських селебритіс в умовах війни. Як зірки говорили про війну зі своїми дітьми, хто вони – сучасні краші українських жінок, та творчість після 24 лютого – про все це сьогодні. 

У випуску українські зіркові матусі та татусі поділяться власним досвідом, як пояснювали дітям про війну в Україні. Маша Єфросиніна, Ірина Білик, Даніель Салем, Дмитро Танкович та інші селебрітіс разом з психологом СТБ Андрієм Жельветро розкажуть, як краще говорити з малечою на складні актуальні сьогодні теми.

Окрім цього, не пропустіть сюжет про крашів українських жінок – Володимира Зеленського, Олексія Арестовича, Віталія Кіма та інших чоловіків, – промови яких порівнюють з дією заспокійливого. А також дізнайтесь, хто є сучасними секс-символами чоловіків.

Ще однією темою випуску стане творчість, народжена під час війни. Роботи Андрія Хливнюка, гурту ТНМК, Христини Соловей, DJ Tapolsky та хлопців із ЗСУ, які переспівали пісню «Гуси» Wellboy. Їх слухає зараз весь світ!

Не пропустіть «Неймовірну правду про українців» вже сьогодні, 6 травня о 19:45 на СТБ!

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар