Місячний календар підкаже, які дні сприятливі для стрижки та інших косметологічних процедур.\

9 травня. Місяць у Леві.

Ідеальний день для стрижки, якщо мучать тривожні думки та важко заснути. Підріжте хоча б кінчики, і ваш настрій помітно покращає. Фарбувати волосся краще в колір, близький до натурального.

 10 травня. Місяць у Діві.

Похід у перукарню краще перенести — стрижка зробить зачіску неслухняною, а кінчики волосся — ламкими. Можна фарбуватися. Не підрізайте нігті — це до невдач. Масаж рук покращить стан шкіри.

 11 травня. Місяць у Діві.

Підстригаючи волосся сьогодні, ви погіршуєте свій імунітет. Фарбування краще перенести. Гарний день для манікюру й педикюру. Займіться доглядом за шкірою обличчя, зробіть живильну маску.

 12 травня. Місяць у Терезах.

Сьогодні гарний ефект матимуть процедури для зміцнення волосся — втирання, масаж. Стригтися не варто. Можна радикально змінити колір волосся, якщо довго про це мріяли. Яскравий манікюр приведе до успіху.

 13 травня. Місяць у Терезах.

Можна стригтися й нарощувати волосся, а манікюр краще робити ввечері — це посилить привабливість для протилежної статі. Гарний день для догляду за тілом — скраби, обгортання.

 14 травня. Місяць у Терезах.

Стрижка зарядить вас енергією та позитивними емоціями, а новий колір волосся додасть впевненості в собі. Зробіть зміцнювальну ванночку для нігтів. Гарний день для чищення пор обличчя.

 15 травня. Місяць у Скорпіоні.

Нова зачіска може викликати шквал обговорення та критики, тому обирайте її ретельно. Сприятливий день для колорування волосся. Сьогодні не варто випробовувати нову косметику — можливі висипання.

Залиште ваш коментар