На телеканалі ТЕТ покажуть безліч улюблених мультфільмів.  

Цього тижня (9-15 травня) на ТЕТ глядачі побачать улюблені теплі мультики, які припадуть до смаку як маленьким, так і дорослим. Серед них: «Шрек назавджи», «Шпигуни під прикриттям», «Бебі-бос», «Як приборкати дракона». Крім того, ТЕТ покаже й шпигунські та пригодницькі фільми: «Півтора шпигуна», «Обережно! Предки в хаті», «Старскі та Гатч», «Шпигун, який мене кинув», «Озброєні і небезпечні», «До зірок», «Форрест Гамп».

А також телеканал ТЕТ покаже реаліті «Любий, ми переїжджаємо», у якому люди вирішують змінити своє життя та готуються до вибору нового житла у радикально новому місці, — дивіться щодня об 11:30.

Нагадуємо, що з понеділка по п’ятницю на ТЕТ серіали «Вечірка 3» (о 13:00), про неймовірні пригоди відчайдушних хлопців, «Батько рулить» (о 14:00), про тата великої родини, який бере на себе домашні обов’язки, що перетворяться на справжні челенджі, та «Усі жінки — відьми» (о 15:00), про новоспечених відьом у боротьбі зі злими силами.

Також дивіться цього тижня з понеділка по пʼятницю «Сміємось — отже не здаємось», підбірку улюблених виступів гумористів «Ліги сміху», та «Добрий день, ми з України», дайджест «народної творчості» у воєнний час.

А щоранку на ТЕТ «Сніданок з 1+1» — у будні о 7:00 та на вихідних о 8:00.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар