В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», ведучий нового стендап-шоу «ДжонсоНьюз» Володимир Остапчук пригадав сварку з Філіпом Кіркоровим на початку війни та зізнався, чим це для нього обернулося. 

За словами Остапчука, він ніколи не дружив із Кіркоровим, як про це писали в ЗМІ. Єдина їхня зустріч відбулась у Греції, і та радше була випадковою. Тоді, пригадує телеведучий, російський співак тепло говорив про Україну, мовляв, сумує через те, що не може приїздити до нас. А коли рф вторглась на наші землі, Кіркоров, як і більшість російських артистів, просто промовчав, тож Остапчук вирішив написати йому сам.

«Я-то в росії ніколи не був. Єдине, що в мене є двоє знайомих: з одним я працював колись, а з іншим ми бачились – це Басков і Кіркоров. На другий день війни я зайшов до кожного з них на сторінку в соцмережі і написав свою позицію. Тому що ти не можеш стояти осторонь, в тебе багатомільйонна аудиторія. І якщо ти популярний, то свою популярність можеш використати на благо. Кіркоров мені відповів, що я «не имею смысла», «вот ты и открылся» і що він не вступатиме зі мною в дискусію. Тоді я написав, що думаю про нього і про його позицію. І він відповів у своєму репертуарі: «Все, чао, в бан тебя». А Басков просто засцяв і одразу заблокував мене», – поділився ведучий нового стендап-шоу «ДжонсоНьюз» Володимир Остапчук.

Та після цього телеведучий почав отримувати погрози.

«На робочий телефон, який вказаний у мене в Інстаграм, почало поступати просто сотні дзвінків. «Остапчуку пи*дец. Передайте – кадыровцы уже знают, где он, мы его найдем», «Мы вас вычислили, мы сбросим на вас ракету». Причому це людина не жартує. Мені й досі іноді дзвонять з якихось російських номерів, мабуть, «злили» мій телефон. А якщо подивитись місцерозташування мого акаунту в Інстаграм, то там написано – рф. Хоча я ніколи в житті в росії не був. Розумію, що це через те, що вони намагалися зламати мій профіль. Я не знаю, як це змінити зараз. Принаймні добре, що акаунт ще не заблокували», – зазначив ведучий каналу «Україна».

Тепер в Остапчука позиція щодо Кіркорова однозначна.

«Я думаю, що він не стільки сцикун, скільки ФСБшник. Не може просто людина здорова, як Кіркоров, написати пост про те, що «мы поддерживаем бомбежку», «мы за своих». Він писав, він виступив з підтримкою Медведчука. Я навіть не знаю, якого психіатра там треба, тому що адекватна людина це не зробить. І я думаю, що це або гроші, або якісь серйозні компромати на них. У них там окремий списочок. Я впевнений, що спецслужби добре працювали з ним – не тільки з Кіркоровим, але і з Басковим», – сказав Остапчук в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Більше відео за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ssEL7YZDJHA

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар