Відома співачка Анна Трінчер у відвертому інтерв’ю з ведучими програми «Ранок з Україною» каналу «Україна» Лілією Ребрик і Анатолієм Анатолічем розповіла, як війна вплинула на неї та що ледь не змусило їх з коханим після року спільного життя розірвати стосунки. 

Зірка українського шоубізнесу, співачка Анна Трінчер, як і мільйони українців була змушена покинути рідну домівку та переїхати в безпечне місце. Сьогодні вона допомагає українцям, займається волонтерством і дає благодійні концерти. Найважчим часом артистка вважає початок війни, він видався для неї занадто емоційним і стресовим, що ледь не поставило крапку в їхніх стосунках з Олександром Волошиним.

«Мені здавалось, що за рік відносин, я вже дуже добре його знаю, який він у стресових ситуаціях, знаю себе і як ми ладнаємо при цьому. Я думала, що ми знайшли ключі для від усіх скарбничок нашого життя. Але такий тривожний стан дуже вплинув на нас. Перші тижні ми були здивовані одне одним і нашими реакціями на речі. Ми взагалі не розуміли і не чули одне одного, могли не розмовляти 3-4 дні», – ділиться Анна Трінчер в ефірі «Ранку з Україною».

Зірка зізнається – не розуміла, що їхню пару чекає далі, просто плакала, залишаючи віру на краще. А вже пізніше артистка змогла розібратися в собі та покращити емоційний стан.

«Насамперед я зрозуміла, що склалась така ситуації і зараз слід відноситись до всього через призму стресового стану. А ще більшість пар зараз повинні проводити багато часу разом і дехто не витримує цього. Але слід зрозуміти для себе: якщо ваша ціль – кохання і спільне життя, то ви все поборете і все пройдете без втрат», – коментує співачка.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Рубрики: Зірки

Залиште ваш коментар