Щоп’ятниці у рубриці щоденного дайджесту СТБ «Все буде добре» – «Неймовірна правда про українців» – у компанії ведучих Григорія Решетника та Надії Матвєєвої дивіться надихаючі та мотивуючі історії про співвітчизників, мужністю яких захоплюються далеко за межами нашої країни. Сьогодні у випуску – зізнання зірок, які зуміли вирватися з окупації, український кіт Степан, відомий на весь світ, та як за час війни перекваліфікувалися селебрітіс. 

Не пропустіть відверті історії артистів, які зуміли вирватися з окупації. З подробицями, що бачили та пережили: Євген Синельников, Владислав Ващук, Юлія Панкова, Олександр Кривошапко, Андрій Бєдняков та інші.

Також у випуску – історія чотирилапої зірки Інстаграму – кота Степана. У тваринки більше мільйона підписників у соцмережі, а його дописи репостить сама Брітні Спірс!

Деякі українські селебрітіс під час війни продовжили працювати у творчій ніші далі та ще активніше, а деякі з них й зовсім перекваліфікувався. Чим зараз займаються Андре Тан, Євген Клопотенко, Маша Єфросиніна, Леся Нікітюк, Олександр Педан, Яна Брензей, Дмитро Борисов?

Окрім цього, на глядачів чекає історія про українського бійця Олександра Кравченка, який став танцювальним воїном та піднімає моральний дух усіх українців. Не пропустіть мотивуючу історію людини з великим серцем.

А також, все про зірку неба – привида Києва. Як хлопці на передовій не падають духом і примудряються ще й підтримати всю країну?

https://www.youtube.com/playlist?list=PLwZhl1zHLbXfXgiYKEoGKooVxewimpYg5

Не пропустіть «Неймовірну правду про українців» вже сьогодні, 13 травня о 19:45 на СТБ!

 

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар